لوله بازکنی آبشار

باز کردن لوله های محکم با دستگاه روز عدم خرابی و یا قیمت ارزان . رسوب گیری جرم گیری داخل مجرا ها تا طول ۵۰ متر توسط فنر و کمپرس هوا رفع نمودن نم و رطوبت رفع کردن چکه سقف بدون تخریب با مواد مخصوص و توسط استادکاران پر تجربه ما .
لوله بازکنی مجرا های اصلی ساختمان ها و لوله های منهول ها توسط دستگاه بزرگ لوله بازکنی و با فنر دور ۶۳ تمیز کردن داخل مجرا و منهول با فشار زیاد آب و متراکم کردن هوا و پاک کردن داخل مجرا با ماشین واتر جت تعمیر توالت فرنگی و مرمت به صورت کلی و جزئی ، تبدیل دستشویی سنتی به فرنگی و یا تبدیل دستشویی فرنگی به دستشویی ایرانی
مشخص نمودن ترکیدن مجرا آب و فاضلاب تخلیه چاه توسط ماشین های بزرگ و متوسط لایروبی توسط نیروی انسانی ، حفاری چاه آب و پساب با کمترین کندن ، کشیدن لوله فاضلاب و گذاردن تهویه هوای درون چاه به بیرون از آپارتمان برای اینکه هوا درون چاه مناسبتر خارج گردد اصولا لوله را تا بالای ساختمان ادامه می دهیم و یا بعضی موارد همان لوله که راه آب طبقه بالا آپارتمان امتداد دارد استفاده می نماییم مجرای پساب که از پشت بام به طرف چاه منحرف گردد معمولا به خاطر نداشتن توری تندتر کیپ می شود و خاطر اینکه هنگام بارندگی با این مورد روبرو نشویم خوب است که قبل از شروع فصل بارندگی تمام مسیر با دستگاه لوله بازکنی چک بشود .
بوی نامطبوع فاضلاب سلامت کودکان و سالمندان را خیلی بیشتر به خطر می اندازد :
گاز سولفید هیدروژن یا گازهای فاضلاب موادی بسیار سمی هستند که از تجزیه پساب موجود در چاه فاضلاب ایجاد می شوند گازهای فاضلابی تاثیرات مخرب گسترده ای را دارد در غلظت های کم این گاز باعث امراضی مانند خواب آلودگی ، استفراغ و سیستم گوارشی می گردد
در صورتیکه تماس با گاز ادامه داشته باشد افراد ممکن است دچار مسمویت مزمن شوند .
در این حالت علاوه بر تحریک چشم ها و ریه ها امکان دارد کاهش ضربان قلب ، خستگی ، بی حالی و عرق سرد هم در افراد به خاطر تماس با گاز پدید آید
گرمسدود شدن آبشار به خاطر وجود زباله خارجی یا سفت شدن لجن باید لوله را توسط هوا باز کنیم
این دستگاه تانکی دارد که با تلمبه زدن هوا ، هوا را درون آن فشرده می شود و عقربه با حرکت روی صفحه مدرج مقدار فشار هوا را نشان می دهد . با مهار کردن دقیق خروجی وسیله سفت نگه داریم تا به این شکل خطر لگد زدن بوجود نیاید اهرم ابزار را رها می کنیم و عمل پمپ شدن با تولید صدای شدید انجام و لوله سریعا باز خواهد شد تشخیص ترکیدگی انواع لوله های آب و فاضلاب با کیفیت تشخیص نم و رطوبت و گازهای نامطلوب انتشار یافته از شبکه لوله کشی ساختمان ، نظارت بر سیستم موتور خانه ، ترمیم خرابی لوله کشی ، رفع انسداد مجاری فاضلاب توسط دستگاه ژنراتور توسط فنرهای متفاوت در اندازه های مختلف بیرون آوردن تضمین آشغال وارد شده به مجرا فاضلاب نصب انواع سرویس های بهداشتی ، لوله بازکنی آشپزخانه ، لوله بازکنی توالت ، لوله بازکنی حمام ، رفع گرفتگی لوله حمام ، رفع گرفتگی لوله های سیمانی ، لوله بازکنی لوله های چدنی با فنر لوله بازکن .

دلیل انسداد لوله ها :
بیشتر اوقات راه آب دستشویی یا ظرفشویی با گذشت زمان گرفته خواهد شد و آب به راحتی رد نمی شود .
هر چند وقت باید با سیفون تلمبه بکنید . یا می توانید از مواد بازکننده مثل چنته استفاده نمایید تا راه آب باز شود ولی اشکال اینجاست که این مواد ممکن است باعث اشکال بشوند چونکه مواد شیمیایی لوله ها رو می خورند و یا سوراخ می کنن .
کافیست تا لوله پساب کمی قدیمی باشند یا مقداری دچار پوسیدگی کمی باشه تا با ریختن این مواد،لوله سوراخ شود و حادثه به بار بیاید .فعالیت ها لوله بازکنی تامکا با چه کیفیتی ارایه می شود

 • تامکا مشتری مدارترین کارگروه لوله بازکنی آبشار
 • لوله بازکنی تامکا، آبشار همراه مناسب ترین هزینه و کیفیت مناسب
 • لوله بازکنی با ماشین آلات استاندارد در آبشار
 • دارا بودن رضایت مشتری از اولویت های ویژه آبشار هست
 • ابتدا به نشانه ها لبریز شده چاه اشاره می کنیم سرریز شدن چاه نشانه های زیادی را دارد که امکان دارد یک روز با آن مواجه بشیم و در اینجا بهعلل و نشانه های آن اشاره می کنیم :
  ۱-چاه چند سال هست که تخلیه نگردیده است ؟
  ۲-به تازگی آیا بوی نامطبوع پساب در خانه می پیچد ؟
  ۳-آیا انسداد توالت پیش آمد ؟
  ۴-آیا سوسک ها وجودشان زیادتر ملاحظه می گردد ؟
  ۵-آیا ترک یا تو رفتگی در دور چاه رخ داده ؟
  این نشانه های است که می تواند به شما نشان بدهد که فاضلاب شما پر شده و یا می خواهد پر شود که بایستی فورا نسبت به آن توجه نمایید . لازم به ذکر است که چاه فاضلاب در طی سال ها متمادی و با مرور زمان چاه با فرسودگی مواجه می شود . چاه فاضلاب بهتر است هر چند سال بازدید بشود . تا از حادثه قابل پیشگیری جلوگیری نماییم .
  دلیل بوی نامطبوع که گاهی امکان دارد از چاه دستشویی استشمام شود این می باشد که پس از گذشت زمانی میکرو ارگانیسم ها بی هوازی موجود در چاه شروع به تجزیه آن می کنند و در نتیجه این فرآیند ، گازهایی همانند آمونیاک ، متان و هیدروژن سولفوره پدید می آیند . این گازها کم کم از چاه بالا می آیند و بوهای نامطبوعی در فضای سرویس بهداشتی پخش می شود در صورتی که اگر مانعی در سرویس بهداشتی وجود نداشته باشد این گازهای بدبو به سادگی باعث بدبو شدن فضا می شوند .

  لوله بازکنی آبشار

  نویسنده مطلب: admin

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *