لوله بازکنی آشتیانی

در هنگامی که کشش آب به سختی و خیلی به کندی می شود با پمپ کردن ساده به روش زیر می توانیم لوله را باز کرد :
۱-کار به این طریق است که آب را اول در کاسه دستشویی و یا کفشویی بازی کنیم و سپس پمپ را با فشار در آن محل قرار می دهیم فشار سبب متراکم کردن لاستیک پمپ به درون سیفون می شود و در نتیجه مسدود شدن مجرا بر طرف می شود .
۲- تراکم هوا :
اگر به علت بودن شئ بیرونی یا سخت شدن فضولات باشد باید مجرا را با متراکم کردن هوا باز نمود این وسیله مخزنی دارد که با تلمبه نمودن هوا درون آن فشرده خواهد شد و نشانگر با جابجایی روی صحفه مدرج میزان فشردگی هوا را نشان می دهد .
با حفظ دقیق و مطمئن سیستم به صورتی که مخاطره لگد زدن و سانحه پدید نیاید اهرم دستگاه را می کشیم و عمل پمپ شدن با تولید صدای مهیب انجام خواهد شد و مجرا سریعا باز می گردد .
در صورت نیاز عمل کمپرس باد با وسیله را چند دفعه انجام خواهیم داد تا مجرا گرفته شده باز شود .
یکی دیگر از روش این است که با روان آب به درون لوله ها و دیدن کشش سریع ، باز شدن لوله آزمایش می شود فنر زنی چنانکه به روش متراکم نمودن هوا نتوانیم مجرا را باز نماییم ، روش فنر زدن را انجام می دهیم در صورت فاصله محل گرفتگی با شتر گلو خیلی باشد کار فنر زدن با وسیله خاصی انجام می گیرد این دستگاه نیاز به برق دارد .
در صورتی که روش پیشین پاسخ گو خوبی نباشد و باز نشود از روش کمپرس هوا نتوانیم مجرا را باز نماییم روش فنر زدن را انجام می دهیم قسمت ابتدایی فنر تقریبا ۱۰۰ میلیمتر تز و مستقیم و از جنس محکم می باشد قسمت ابتدایی انحنا مخروطی در فنر ، باعث سردادن اجسام به سمت جلو می گردد . کار این دستگاه با صدای وزوز و با چرخیدن فنر و حرکت آن به سمت جلو گرفتگی را باز خواهد کرد .
در این حال با روان کردن آب با فشار زیاد و کشش پرسرعت آن ، عمل انجام شده را امتحان می کنیم . امروزه ما از دستگاه های لوله بازکن جدید که سریعا عملیات را انجام می دهند و به شکل های متفاوت است ، استفاده می شود .
گرانسداد آشتیانی به دلیل وجود شئ خارجی یا سخت شدن فضولات باید لوله را به وسیله هوا باز کنیم
این دستگاه مخزنی دارد که با پمپ کردن هوا ، هوا را درون آن فشرده می شود و عقربه با حرکت روی صفحه مدرج مقدار فشار هوا را نشان می دهد . با مهار کردن دقیق خروجی وسیله سفت نگه داریم تا به این شکل خطر پس زدن پدید نیاید اهرم دستگاه را رها می کنیم و عمل پمپ کردن با تولید صدای زیاد انجام و لوله بلافاصله باز خواهد شد تشخیص شکستگی انواع لوله های آب و فاضلاب با کیفیت تشخیص نم و رطوبت و گازهای نامطلوب انتشار یافته از سیستم لوله کشی ساختمان ، نظارت بر سیستم موتور خانه ، ترمیم خرابی لوله کشی ، رفع انسداد مجاری فاضلاب توسط دستگاه ژنراتور با فنرهای گوناگون در اندازه های مختلف در آوردن تضمین اجسام وارد شده به لوله فاضلاب نصب انواع سرویس های بهداشتی ، لوله بازکنی آشپزخانه ، لوله بازکنی توالت ، لوله بازکنی حمام ، رفع گرفتگی لوله حمام ، رفع گرفتگی لوله های سیمانی ، لوله بازکنی لوله های پلی اتیلن با فنر لوله بازکن .
در صورتی کهانسداد آشتیانی به خاطر وجود شئ خارجی یا سفت شدن لجن باید لوله را توسط هوا باز کرد
این دستگاه مخزنی دارد که با تلمبه زدن هوا ، هوا را درون آن فشرده می کنیم و عقربه با حرکت روی گیج فشار مقدار فشار هوا را نشان می دهد . با نگهداری کامل خروجی دستگاه محکم نگه داریم تا به این شکل خطر پس زدن بوجود نیاید اهرم ابزار را می کشیم و عمل پمپ کردن با تولید صدای شدید انجام و لوله بلافاصله باز خواهد شد تشخیص ترکیدگی انواع لوله های آب و فاضلاب با بالا تشخیص نم و رطوبت و گازهای نامطلوب انتشار یافته از سیستم لوله کشی ساختمان ، نظارت بر سیستم موتور خانه ، مرمت ایرادات لوله کشی ، رفع انسداد لوله های فاضلاب با دستگاه ژنراتور توسط فنرهای گوناگون در سایزهای مختلف در آوردن با ضمانت آشغال وارد شده به لوله فاضلاب نصب انواع سرویس های بهداشتی ، لوله بازکنی آشپزخانه ، لوله بازکنی توالت ، لوله بازکنی حمام ، رفع گرفتگی لوله حمام ، رفع گرفتگی لوله های سیمانی ، لوله بازکنی لوله های مسی توسط فنر لوله بازکن .

بوی نامطبوع پساب سلامتی کودکان را خیلی بیشتر به خطر می اندازد :
گاز سولفید هیدروژن یا گازهای فاضلاب موادی سمی هستند که از تجزیه پساب داخل چاه فاضلاب ایجاد می کردند گازهای موجود در فاضلاب اثرات مزمن زیاد را دارا می باشد در غلظت های خیلی پایین این گاز باعث بیماری هایی مانند بی حالی ، حالت تهوع و سیستم تنفسی می شود
در صورتیکه تماس با گاز ادامه پیدا کند افراد امکان دارد دچار مسمویت حاد شوند .
در این حالت علاوه بر تحریک چشم ها و ریه ها ممکن است کم شدن ضربان قلب ، خستگی ، بی حالی و عرق سرد هم در افراد به خاطر مواجه با گاز پدید آید

بوی نامطبوع فاضلاب سلامتی کودکان و سالمندان را بیشتر تهدید می کند :
گاز سولفید هیدروژن یا گازهای فاضلاب موادی سمی هستند که از تجزیه مواد داخل چاه پساب ایجاد می شوند گازهای موجود در فاضلاب تاثیرات مخرب گسترده ای را دارد در دوزهای کم این گاز موجب امراضی مانند خواب آلودگی ، حالت تهوع و سیستم تنفسی می شود
در صورتیکه تماس با این گاز ادامه پیدا کند افراد ممکن است دچار مسمویت مزمن گردند .
در این حالت علاوه بر تحریک سیستم تنفسی ممکن است کاهش ضربان قلب ، کسلی ، بی حالی و عرق سرد هم در اشخاص به خاطر مواجه با گاز به وجود آید

مواقعی که احتیاج به یک لوله بازکنی داشته باشیم مناسب ترین کار چه چیزی هست ؟در زمانی که نیاز به یک لوله بازکنی داریم می توانید با تامکا ارتباط برقرار کنید دارا بودن شعبات لوله بازکنی در سراسر آشتیانی خدمات لوله بازکنی را در کمترین زمان ارایه می دهد از این رو در زمانی که نیاز به خدمات لوله بازکنی داشته باشند می بایست خدمات لوله بازکنی تامکا تماس بگیرند و نسبت به دریافت خدمات لوله بازکنی در آشتیانی اقدام فرمایند لازم به یادآوری است خدمات لوله بازکنی تامکا آماده ارایه خدمات به همشهریان عزیز در سطح شهر تهران است

لوله بازکنی آشتیانی

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *