لوله بازکنی اتابک

اول به شواهد پرشدن شده چاه بیان می کنیم سرریز شدن چاه نشانه های زیادی را دارا می باشد که امکان دارد یک روز با آن برخورد کنیم و در اینجا بهدلایل و نشانه های آن اشاره می کنیم :
۱-چاه چند سال است که تخلیه نشده است ؟
۲-به تازگی آیا بوی بد پساب در خانه می پیچد ؟
۳-آیا انسداد توالت پدید آمد ؟
۴-آیا سوسک ها وجودشان بیشتر ملاحظه می گردد ؟
۵-آیا شکستگی یا فرو رفتگی در دور چاه رخ داده ؟
این نشانه های است که می تواند به شما نشان بدهد که پساب شما پر شده و یا می خواهد پر شود که بایستی فورا نسبت به آن اقدام نمایید . بایستی گفت که چاه پساب در طی سال ها متوالی و با مرور زمان چاه با فرسودگی مواجه می شود . چاه پساب بهتر می باشد هر چند سال بازدید بشود . تا از حوادث قابل پیشگیری جلوگیری نماییم .
علت بوی نامطبوع که گاهی امکان دارد از چاه دستشویی استشمام شود این است که پس از گذشت روزهایی ارگانیسم ها بی هوازی موجود در چاه اقدام به تجزیه آن می کنند و در نتیجه این فرآیند ، گازهایی مانند آمونیاک ، متان و هیدروژن سولفوره پدید می آیند . این گازها کم کم از چاه بالا می آیند و بوهای نامطلوبی در فضای سرویس بهداشتی پخش می کنند در صورتی که اگر مانعی در سرویس بهداشتی وجود نداشته باشد این گازهای نامطبوع به راحتی باعث بدبو شدن محیط می شوند .
در صورتی کهمسدود شدن اتابک به دلیل وجود شئ خارجی یا سفت شدن لجن باید لوله را توسط هوا باز کنیم
این دستگاه مخزنی دارد که با پمپ کردن هوا ، هوا را درون آن انباشته می شود و عقربه با حرکت روی گیج فشار میزان فشار هوا را نشان می دهد . با مهار کردن دقیق خروجی دستگاه محکم نگه داریم تا اینگونه خطر پس زدن بوجود نیاید اهرم وسیله را رها می کنیم و عمل پمپ کردن با تولید صدای شدید انجام و لوله سریعا باز خواهد شد تشخیص ترکیدگی انواع لوله های آب و فاضلاب با بالا تشخیص نم و رطوبت و گازهای نامطلوب انتشار یافته از شبکه لوله کشی ساختمان ، نظارت بر سیستم موتور خانه ، ترمیم مشکلات لوله کشی ، برطرف نمودن انسداد لوله های فاضلاب توسط دستگاه ژنراتور با فنرهای گوناگون در سایزهای متفاوت بیرون آوردن تضمین اجسام وارد شده به مجرا فاضلاب نصب انواع سرویس های بهداشتی ، لوله بازکنی آشپزخانه ، لوله بازکنی توالت ، لوله بازکنی حمام ، رفع گرفتگی لوله حمام ، رفع گرفتگی لوله های سیمانی ، لوله بازکنی لوله های چدنی با فنر لوله بازکن .
در هنگامی که کشش آب به سختی و خیلی به کندی می شود با پمپ کردن معمولی به روش زیر می توانیم لوله را باز کرد :
۱-کار به این روش است که آب را اول در کاسه توالت و یا کف بازی کنیم و سپس پمپ را با فشار زیاد در آن مکان قرار می دهیم فشار موجب تراکم لاستیک پمپ به درون سیفون می گردد و به همین دلیل مسدود شدن مجرا بر طرف می شود .
۲- تراکم هوا :
اگر به علت بودن شئ بیرونی یا سخت شدن فضولات باشد بایستی مجرا را توسط متراکم کردن باد باز نمود این دستگاه مخزنی دارد که با تلمبه زدن هوا درون آن فشرده خواهد شد و عقربه با جابجایی روی صحفه مدرج مقدار فشار هوا را نمایش می دهد .
با حفظ دقیق و کامل سیستم به طوری که مخاطره پس زدن و اتفاق پدید نیاید اهرم دستگاه را خواهیم کشید و عمل پمپ کردن با تولید صدای شدیدی انجام خواهد شد و لوله بلافاصله باز می گردد .
در صورت نیاز عمل کمپرس باد با دستگاه را چند مرتبه انجام می دهیم تا مجرا مسدود شده بازگشایی شود .
یکی دیگر از راه کار این است که با ریختن آب به داخل لوله ها و مشاهده کشش سریع ، باز شدن مجرا آزمایش می شود فنر زدن در صورتیکه به روش متراکم کردن هوا نتوانیم لوله را باز نماییم ، روش فنر زدن را به کار می گیریم در صورت مسافت محل انسداد با شتر گلو زیاد است کار فنر زنی با دستگاه مخصوصی انجام می شود این دستگاه نیاز به انرژی الکتریکی دارد .
در صورتی که کارهای قبل جواب گو مناسبی نباشد و باز نشود از روش متراکم نمودن هوا نتوانیم لوله را باز نماییم روش فنر زنی را انجام می دهیم قسمت نوک فنر حدودا ۱۰ سانتی متر تز و صاف و از مواد مقاوم می باشد قسمت اولیه پیچ ها مخروطی شکل در فنر ، سبب حرکت اشیا به سمت جلو می شود . کار این دستگاه با صدای وزوز و با چرخش فنر و بازی کردن آن به سمت جلو گرفتگی را باز خواهد کرد .
در اینجا با ریختن آب با فشار زیاد و عبور سریع آن ، عمل انجام گرفته را آزمایش می کنیم . امروزه ما از ماشین آلات لوله بازکن جدید که به سرعت عملیات را انجام می دهند و به فرم های متفاوت است ، استفاده می شود .

آیا راهی می باشد که هیچ وقت نیازی به خدمات لوله بازکنی پیدا نکنیم ؟ در زمان هایی اصلا مقدور نیست ولی در صورتی که کاربری ساختمان مسکونی است می توان با رعایت چند نکته می توانیم جلوی انسداد لوله را بگیریم و دیگر نیازی به خدمات لوله بازکنی پیدا نکنیم
در مواقع مسدود شدن مجرای فاضلاب چه کاری را می بایست انجام داد ؟ اگر شما از آن دسته افراد هستید که با مسدود شدن لوله اتابک روبرو می شوید باید نکاتی را برای جلوگیری از انسداد مجرای فاضلاب در نظر داشته باشید و تمام این موارد را به صورت کامل مراعات کنید تا به این وسیله شاهد گرفتگی زودهنگام لوله های منزل خود نباشید در صورت امکان از صافی های موجود در بازار تهیه کنید ودر ورودی لوله های خود قرار دهید و سعی کنید همیشه از توری مناسب بکار بگیرید و گاهی نیز امتحان کنیم که آشغال خیلی بزرگ توان عبور از توری و درپوش مجازی فاضلاب را نداشته باشید . بعد از شستشو مکان هایی مثل آشپزخانه ، حیاط و پارکینگ و یا … که دارای شن هستند کوشش نماییم از ورود آشغال و یا خرده سنگ ها و یا … جلوگیری کنید و بعد از پایان نیز چند لحظه آب را درون لوله ها قرار بدهید و یا آب را در درون ظرفی پر کرده و به درون ظرفی پر کنید این کار باعث می شود که در درون لوله در صورتی که موادی هم رسوب کرده باشد تا مقدار زیادی جهت هدایت آنها مفید باشد

زمانی که نیاز به لوله بازکنی داشته باشیم بهترین کار چه چیزی هست ؟در زمانی که احتیاج به لوله بازکنی داشته باشیم بهتر است با تامکا تماس بگیرید دارا بودن مراکز لوله بازکنی در سراسر اتابک خدمات لوله بازکنی را در کمترین زمان ارایه می کند از این رو در زمانی که نیاز به لوله بازکنی دارند می بایست خدمات لوله بازکنی تامکا تماس بگیرند و نسبت به دریافت خدمات لوله بازکنی در اتابک اقدام فرمایند لازم به ذکر است خدمات لوله بازکنی تامکا آماده ارایه خدمات به همشهریان عزیز در سطح شهر تهران می باشد

ممکن است این سوال برایتان باشد که مادر چه زمان هایی از روز را در خدمت شما هم هم میهنان عزیز باشیم و چه مدت زمان احتیاج هست تا ما در منزل شما حاضر به خدمت بشویم ؟
پرسنل تامکا به صورت تمام وقت در خدمت شما عزیزان آماده ارایه خدمات اتابک هستیم و هر زمانی که شما مناسب بدانید آمادگی خدمت رسانی را به شما همشهریان را داریم
ممکن است که شما پرسش های متعددی را از ما داشته باشید که آیا چاه دوباره پر می شود ؟ اگر در دیواره ها و کف آن لجن و لایه های رسوبی به وجود آمده است مجددا پر می شود ؟
ما در موقع تخلیه چاه همه موارد را بررسی می کنیم و اگر که نیازی بود که لایروبی و یا کف تراشی شود حتما به شما مشاوره می دهیم شما می توانید برای کسب بیشتر و دریافت مشاوره در هر زمینه ای با ما تماس بگیرید

لوله بازکنی اتابک

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *