لوله بازکنی احتشامیه

در صورتی کهمسدود شدن احتشامیه به دلیل وجود شئ خارجی یا سخت شدن لجن بایستی لوله را توسط هوا باز کنیم
این وسیله مخزنی دارد که با تلمبه زدن هوا ، هوا را درون آن انباشته می شود و عقربه با حرکت روی صفحه مدرج میزان فشار هوا را نشان می دهد . با مهار کردن کامل خروجی وسیله سفت نگه داریم تا اینگونه خطر پس زدن پدید نیاید اهرم وسیله را می کشیم و عمل پمپ شدن با تولید صدای زیاد انجام و لوله بلافاصله باز خواهد شد تشخیص ترکیدگی انواع لوله های آب و فاضلاب با تضمین تشخیص نم و رطوبت و گازهای نامطبوع انتشار یافته از شبکه لوله کشی ساختمان ، نظارت بر سیستم موتور خانه ، مرمت ایرادات لوله کشی ، برطرف کردن انسداد مجاری فاضلاب با ابزار ژنراتور توسط فنرهای گوناگون در سایزهای متفاوت بیرون آوردن با ضمانت اشیاء وارد شده به لوله فاضلاب نصب انواع سرویس های بهداشتی ، لوله بازکنی آشپزخانه ، لوله بازکنی توالت ، لوله بازکنی حمام ، رفع گرفتگی لوله حمام ، رفع گرفتگی لوله های سیمانی ، لوله بازکنی لوله های مسی توسط فنر لوله بازکن .
ابتدا به نشانه ها لبریز شده چاه اشاره داریم پرشدن چاه نشانه های زیادی را دارا می باشد که ممکن است ناگهانی با آن مواجه بشیم و در این مقال بهدلایل و نشانه های آن بررسی می کنیم :
۱-چاه چه مدت است که تخلیه نگردیده است ؟
۲-به تازگی آیا بوی نامطبوع پساب در خانه وجود دارد ؟
۳-آیا انسداد توالت پیش آمد ؟
۴-آیا سوسک ها وجودشان بیشتر ملاحظه می گردد ؟
۵-آیا شکستگی یا تو رفتگی در دور چاه رخ داده ؟
این نشانه های است که خواهند توانست به شما نشان بدهد که پساب شما پر شده و یا می خواهد پر شود که باید فورا نسبت به آن توجه نمایید . بایستی گفت که چاه فاضلاب در طی سال ها متمادی و با مرور زمان چاه با فرسودگی روبرو می شود . چاه پساب بهتر است هر چند سال بازدید بشود . تا از حادثه قابل پیشگیری جلوگیری نماییم .
علت بوی نامطلوب که گاهی ممکن است از چاه توالت استشمام شود این است که پس از گذشت زمانی ارگانیسم ها بی هوازی موجود در چاه شروع به تجزیه آن می کنند و در نتیجه این فرآیند ، گازهایی مثل آمونیاک ، متان و هیدروژن سولفوره تولید می شوند . این گازها کم کم از چاه بالا می آیند و بوهای نامطبوعی در فضای توالت پخش می کنند در صورتی که اگر مانعی در سرویس بهداشتی وجود نداشته باشد این گازهای نامطبوع به سادگی باعث بدبو شدن فضا می شوند .
آیا امکانی هست که احتیاجی به لوله بازکنی پیدا نکنیم ؟ در زمان هایی اصلا مقدور نیست ولی در صورتی که کاربری خانه مسکونی است می توانید با رعایت نکاتی می توانیم جلوی انسداد لوله را گرفت و دیگر احتیاجی به خدمات لوله بازکنی پیدا نکنیم
هنگام مسدود شدن لوله فاضلاب چه کاری را می بایست انجام داد ؟ اگر شما از افرادی هستید که با انسداد لوله احتشامیه درگیر می شوید باید مواردی را برای پیشگیری از انسداد مجرای فاضلاب مد نظر داشته باشید و تمام این موارد را به طور کامل رعایت نمایید تا اینگونه شاهد مسدود شدن زودهنگام لوله های منزل خود نباشید در صورت امکان از صافی های موجود در بازار تهیه نمایید ودر دهانه لوله های خود بگذارید و سعی کنید اکثر مواقع از صافی مناسب استفاده نمایید و گاهی نیز امتحان کنیم که زباله خیلی بزرگ توان عبور کردن از توری و صافی لوله ها را نداشته باشید . بعد از شستشو مکان هایی مانند آشپزخانه ، حیاط و پارکینگ و یا … که دارای اجسام درشت هستند سعی نماییم از ورود آشغال و یا خرده سنگ ها و یا … جلوگیری نمایید و پس از پایان نیز چند دقیقه آب را درون مجرای فاضلاب قرار بدهید و یا آب را در داخل سطلی پر کرده و به درون سطلی پر کنید این کار موجب می شود که در بین لوله اگر موادی هم جمع شده باشد تا حدود زیادی برای هدایت آنها کار آمد باشدلوله بازکنی تامکا به چه دلیل گزینه اول شماست.

 • تامکا بهترین اکیپ لوله بازکنی احتشامیه
 • لوله بازکنی تامکا، احتشامیه به همراه بهترین هزینه و کیفیت مناسب
 • لوله بازکنی همراه تجهیزات مجهز در احتشامیه
 • رضایت مشتری از اولویت های ویژه احتشامیه هست
 • لوله بازکنی در احتشامیه ، به صورت ۲۴ ساعته رفع کردن گرفتگی سیفون ، برطرف گرفتگی توالت فرنگی ارزانتر سریع در سریعترین زمان علت انسداد سیفون و مجرا پساب ها در ساختمان های جدید و قدیمی .
  علت گرفتن سیفون در خانه های نوساز عموما ریخته شدن زباله و یا ماسه و خاک داخل مجرا فاضلاب می باشد .
  یکی دیگر از دلایل انسداد مجرا فاضلاب ها در ساختمان های نو افتادن اشیا پلاستیکی ، توپ و یا اسباب بازی بچه ها در درون مجرا می باشد عمده ترین دلیل انسداد لوله و سیفون در ساختمان های قدیمی عدم شیب مناسب می باشد ، از دلایل دیگر می توان به این موارد اشاره کرد لوله کشی نامناسب ریخته شدن چربی اضافی غذا در داخل سینک ، باقیمانده غذایی که در داخل ظرفشویی ریخته می شود کولک البسه بستن رسوب در داخل مجرا و … می باشد .
  مناسبترین کار های لوله بازکنی و برطرف نمودن گرفتگی سیفون و توالت فرنگی در احتشامیه
  بازنمودن سیفون توالت فرنگی با دستگاه متراکم کننده هوا و بدون استفاده از فنر .
  جهت باز نمودن سیفون توالت عمدتا از تراکم باد استفاده می شود چون فنر زدن به توالت فرنگی ممکن است که سیاهی فنر به درون سیفون بچسبد و رنگ کاسه را کدر کند .
  لوله بازکنی با فنرهای طویل و کوتاه رفع نمودن انسداد با دستگاه سه نظام با فنرهای فولادی و فنرهای ساده .

  لوله بازکنی در احتشامیه ، به صورت ۲۴ ساعته رفع کردن انسداد سیفون ، رفع گرفتگی توالت فرنگی با قیمت کمتر سریع در کمترین زمان دلیل گرفتگی سیفون و مجرا پساب ها در آپارتمان های نو و قدیمی .
  دلیل گرفتن سیفون در ساختمان های جدید معمولا ریخته شدن زباله و یا شن و خاک درون لوله فاضلاب می باشد .
  دلیل دیگر از علت ها انسداد مجرا پساب ها در ساختمان های نو افتادن اشیا پلاستیکی ، توپ و یا اسباب بازی کودکان در داخل مجرا می باشد بیشترین علت انسداد لوله و سیفون در منازل قدیمی نداشتن شیب درست می باشد ، از دلایل دیگر می توان به این موارد اشاره نمود لوله کشی نامناسب ریخته شدن روغن مازاد غذا در داخل ظرفشویی ، باقیمانده غذایی که در درون ظرفشویی ریخته می شود کولک البسه بستن جرم در داخل لوله و … می باشد .
  مناسبترین تکنیک های لوله بازکنی و رفع نمودن گرفتگی سیفون و توالت فرنگی در احتشامیه
  بازکردن سیفون توالت فرنگی با دستگاه تراکم هوا و بدون استفاده از فنر .
  جهت باز کردن سیفون توالت فرنگی بیشتر از متراکم کردن باد استفاده می شود چون فنر زدن به توالت فرنگی ممکن است که تیرگی فنر به داخل سیفون چسبیده شود و رنگ کاسه را تغییر دهد .
  لوله بازکنی با فنرهای بلند و کوتاه رفع نمودن انسداد توسط ابزار سه نظام با فنرهای فلزی و فنرهای معمولی .

  لوله بازکنی احتشامیه

  نویسنده مطلب: admin

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *