لوله بازکنی اطراف میدان خراسان

در مواردی که کشش آب به سختی و خیلی به کندی می شود با پمپ کردن معمولی به طریق زیر می توان لوله را باز نمود :
۱-انجام کار به این روش است که آب را در ابتدا در کاسه توالت و یا کف بازی کنیم و سپس پمپ را با فشار مضاعف در آن محل قرار می دهیم نیروی وارده سبب متراکم کردن لاستیک پمپ به درون شترگلو می شود و به همین دلیل انسداد مجرا بر طرف می شود .
۲- تراکم هوا :
در صورتی که به دلیل وجود شئ خارجی یا سخت شدن فضولات باشد بایستی لوله را با تراکم باد باز کرد این وسیله تانکی دارد که با تلمبه نمودن هوا درون آن فشرده خواهد شد و عقربه با حرکت روی صحفه گیج مقدار فشردگی هوا را نشان می دهد .
با نگهداری دقیق و کامل سیستم به صورتی که مخاطره لگد زدن و سانحه بوجود نیاید اهرم دستگاه را می کشیم و عمل پمپ کردن با تولید صدای شدیدی انجام خواهد شد و مجرا سریعا باز می گردد .
در صورت نیاز کار تراکم هوا با وسیله را چندین مرتبه انجام خواهیم داد تا مجرا مسدود شده باز شود .
یکی دیگر از روش این می باشد که با ریختن آب به درون لوله ها و دیدن کشش سریع ، باز شدن مجرا آزمایش می گردد فنر زنی در صورتیکه به روش متراکم کردن هوا نتوانیم لوله را بازگشایی کنیم ، روش فنر زدن را انجام می دهیم در صورت فاصله مکان انسداد با شتر گلو زیاد است کار فنر زدن با وسیله خاصی انجام می گیرد این دستگاه نیاز به برق دارد .
اگر کارهای قبل پاسخ گو مناسبی نباشد و باز نشود از روش تراکم هوا نتوانیم لوله را باز کنیم روش فنر زنی را انجام می دهیم قسمت ابتدایی فنر تقریبا ۱۰۰ میلیمتر تز و مستقیم و از جنس مقاوم می باشد قسمت ابتدایی پیچ ها مخروطی شکل در فنر ، سبب سردادن اجسام به جلو می گردد . عملکرد این وسیله با صدای وزوز و با چرخیدن فنر و حرکت آن به سمت جلو گرفتگی را باز خواهد کرد .
در اینجا با ریختن آب با فشار بسیار زیاد و کشش پرسرعت آن ، عمل انجام شده را آزمایش می کنیم . امروزه ما از ماشین آلات لوله بازکن مدرن که به سرعت کار را انجام می دهند و به فرم های متفاوت است ، استفاده می شود .
مواقعی که نیاز به لوله بازکنی داریم بهترین کار چه می باشد ؟در مواقعی که نیاز به لوله بازکنی داریم بهتر است با تامکا ارتباط برقرار کنید دارا بودن شعبات لوله بازکنی در سطح اطراف میدان خراسان خدمات لوله بازکنی را در کمترین زمان ارایه می کند از این رو در زمانی که نیاز به لوله بازکنی داشته باشند می توانند با خدمات لوله بازکنی تامکا تماس بگیرند و از خدمات لوله بازکنی در اطراف میدان خراسان بهره بگیرند لازم به یادآوری است لوله بازکنی تامکا آماده ارایه خدمات به مشتریان عزیز در تهران است


خدمات لوله بازکنی تامکا با چه کیفیتی ارایه می شود

 • تامکا بزرگترین کارگروه لوله بازکنی اطراف میدان خراسان
 • لوله بازکنی تامکا، اطراف میدان خراسان همراه با مناسب ترین هزینه و کیفیت با کیفیت
 • لوله بازکنی همراه امکانات مجهز در اطراف میدان خراسان
 • رضایت مشتری از اولویت های پر اهمیت اطراف میدان خراسان هست
 • بیشتر مواقع لوله خروجی ظرفشویی یا دستشویی به تدریج مسدود می شود و آب به درستی رد نمی شود .
  پرسنل ما تلاش می کنند که پاسخگوی احتیاجات شما در تمام شبانه روز در منزل شما بزرگواران باشند . کافی است در هر نقطه ای از شهر تهران با تامکا تماس حاصل نمایید تا بتوانیم در سریع ترین زمان خدمات و سرویس مناسب را اطراف میدان خراسان ارایه کنیم . پرسنل ما خیلی با مهارت و فنی هستند به همین خاطر به شما اطمینان می دهیم که هدف ما جلب نظر مثبت شماست .

  آیا امکانی می باشد که هیچ وقت نیازی به لوله بازکنی نداشته باشیم ؟ در زمان هایی اصلا ممکن نیست ولی در صورتی که کاربری ملک مسکونی است می توان با رعایت چند نکته می توانیم جلوی گرفتگی لوله را گرفت و دیگر نیازی به لوله بازکنی نداشته باشیم
  در مواقع انسداد لوله فاضلاب چه کاری را بایستی انجام داد ؟ اگر شما از کسانی هستید که با انسداد لوله اطراف میدان خراسان مواجه می شوید بایستی مواردی را برای پیشگیری از انسداد لوله مد نظر داشته باشید و تمام این موارد را کاملا رعایت نمایید تا اینگونه نظاره گر انسداد زودهنگام لوله های محل زندگی خود نباشید می توانید از صافی های موجود در بازار تهیه کنید ودر دهانه لوله های خود بگذارید و سعی کنید اکثر مواقع از درپوش مناسب بکار بگیرید و در فواصل زمانی نیز امتحان کنیم که آشغال درشت توان عبور کردن از توری و درپوش لوله را نداشته باشید . پس از شستشو مکان هایی نظیر آشپزخانه ، حیاط و پارکینگ و یا … که دارای سنگ ریزه می باشند کوشش نماییم از ورود اشیا و یا سنگ ریزه ها و یا … جلوگیری نمایید و پس از اتمام نیز چند لحظه آب را درون لوله ها قرار بدهید و یا آب را در درون ظرفی پر کنید و به داخل سطلی پر نمایید این کار باعث این می شود که در درون لوله در صورتی که موادی هم جمع شده باشد تا مقدار بسیار زیادی جهت هدایت آنها کار آمد باشد

  ابتدا به شواهد لبریز شده چاه اشاره می کنیم سرریز شدن چاه نشانه های زیادی را دارد که امکان دارد یک روز با آن برخورد کنیم و در اینجا بهعلل و نشانه های آن بررسی می کنیم :
  ۱-چاه چه مدت هست که تخلیه نشده است ؟
  ۲-اخیرا آیا بوی بد فاضلاب در خانه وجود دارد ؟
  ۳-آیا گرفتگی توالت پیش آمد ؟
  ۴-آیا حشرات وجودشان زیادتر ملاحظه می گردد ؟
  ۵-آیا ترک یا تو رفتگی در دور چاه رخ داده ؟
  این علایمی است که خواهند توانست به شما نشان بدهد که پساب شما پر شده و یا می خواهد پر شود که باید سریعا نسبت به آن اقدام نمایید . لازم به ذکر است که چاه فاضلاب در طی سال ها متوالی و با مرور زمان چاه با فرسودگی روبرو می شود . چاه فاضلاب بهتر می باشد هر چند سال بازدید گردد . تا از حادثه قابل پیشگیری جلوگیری نماییم .
  علت بوی نامطلوب که گاهی ممکن است از چاه توالت به مشام برسد این می باشد که پس از گذشت زمانی ارگانیسم ها بی هوازی موجود در چاه شروع به تجزیه آن می کنند و در نتیجه این فرآیند ، گازهایی همانند آمونیاک ، متان و هیدروژن سولفوره پدید می آیند . این گازها به آرامی از چاه بالا می آیند و بوهای نامطبوعی در محیط سرویس بهداشتی پخش می شود حالا اگر مانعی در سرویس بهداشتی نباشد این گازهای نامطبوع به سادگی باعث بدبو شدن محیط می شوند .

  لوله بازکنی اطراف میدان خراسان

  نویسنده مطلب: admin

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *