لوله بازکنی باغ فردوس

بوی نامطلوب فاضلاب سلامتی کودکان و سالمندان را بیشتر تهدید می کند :
گاز سولفید هیدروژن یا گازهای فاضلاب موادی بسیار سمی هستند که از تجزیه مواد داخل چاه پساب نشات می گیرند گازهای موجود در فاضلاب اثرات مخرب زیاد را دارا می باشد در دوزهای بسیار کم این گاز باعث امراضی مثل حس کسلی ، تحریک چشم ها و سیستم گوارشی می گردد
در صورتیکه تماس با گاز ادامه پیدا کند افراد ممکن است دچار مسمویت حاد شوند .
در این حالت علاوه بر تحریک سیستم تنفسی ممکن است کاهش ضربان قلب ، کسلی ، رخوت و عرق سرد هم در افراد در اثر تماس با گاز به وجود آید
ابتدا به شواهد لبریز شده چاه اشاره داریم پرشدن چاه نشانه های زیادی را دارا می باشد که ممکن است ناگهانی با آن برخورد کنیم و در این مقال بهدلایل و نشانه های آن بررسی می کنیم :
۱-چاه چه مدت هست که تخلیه نگردیده است ؟
۲-اخیرا آیا بوی نامطبوع پساب در خانه می پیچد ؟
۳-آیا گرفتگی توالت پدید آمد ؟
۴-آیا سوسک ها وجودشان زیادتر ملاحظه می گردد ؟
۵-آیا شکستگی یا در دور چاه رخ داده ؟
این علایمی است که خواهند توانست به شما نشان بدهد که پساب شما پر شده و یا می خواهد پر شود که بایستی سریعا نسبت به آن توجه نمایید . لازم به ذکر است که چاه فاضلاب در طی سال ها متوالی و با گذشت زمان چاه با فرسودگی روبرو می شود . چاه فاضلاب بهتر می باشد هر چند سال بازدید بشود . تا از حوادث قابل پیشگیری جلوگیری نماییم .
دلیل بوی نامطبوع که گاهی امکان دارد از چاه توالت استشمام شود این است که پس از گذشت روزهایی میکرو ارگانیسم ها بی هوازی موجود در چاه شروع به تجزیه آن می کنند و در نتیجه این فرآیند ، گازهایی همانند آمونیاک ، متان و هیدروژن سولفوره تولید می شوند . این گازها کم کم از چاه بالا می آیند و بوهای نامطبوعی در فضای سرویس بهداشتی پخش می کنند حالا اگر مانعی در سرویس بهداشتی وجود نداشته باشد این گازهای نامطبوع به راحتی باعث بدبو شدن محیط می شوند .
باز نمودن لوله های سخت با دستگاه روز بدون خرابی و یا قیمت ارزان . رسوب گیری گرفتن جرم داخل لوله ها تا طول ۵۰ متر توسط فنر و متراکم نمودن باد برطرف نمودن نم و خیسی برطرف نمودن چکه سقف بدون کنده کاری توسط مواد مخصوص و توسط پرسنل با تجربه ما .
لوله بازکنی مجرا های اصلی خانه ها و مجرا های منهول ها توسط دستگاه بزرگ لوله بازکنی و توسط فنر دور ۳۸ شستشو داخل لوله و منهول با فشار زیاد آب و متراکم کردن باد و تمیز نمودن درون لوله با دستگاه واتر جت تعمیر توالت فرنگی و مرمت کلی و جزئی ، تبدیل دستشویی سنتی به فرنگی و یا تبدیل سرویس بهداشتی فرنگی به دستشویی ایرانی
مشخص نمودن ترکیدگی مجرا آب و پساب تخلیه نمودن چاه با تانکر های بزرگ و متوسط لایروبی توسط نیروی انسانی ، حفر کردن چاه آب و پساب با حداقل آسیب ، کشیدن لوله پساب و گذاشتن خروجی هوای درون چاه به خارج از خانه جهت اینکه گاز درون چاه مناسبتر تخلیه گردد معمولا مجرا را تا بالای ساختمان ادامه می دهیم و یا در پاره ای از مواقع همان مجرا که راه آب طبقه بالا خانه امتداد دارد استفاده می کنیم لوله پساب که از بام به سمت چاه منحرف بشود معمولا به خاطر نبود صافی سریعتر گیر می کند و برای اینکه هنگام بارندگی با این مورد روبرو نشیم خوب است که پیش از شروع فصل بارش های جوی تمام مسیر با دستگاه لوله بازکنی چک شود .

لوله بازکنی در باغ فردوس ، ۲۴ ساعته برطرف کردن گرفتگی سیفون ، رفع انسداد توالت فرنگی ارزانتر فوری در سریعترین زمان علت گرفتگی شتر گلو و مجرا پساب ها در خانه های نو و قدیمی .
علت گرفتگی سیفون در خانه های نوساز عموما ریخته شدن زباله و یا ماسه و خاک داخل مجرا پساب می باشد .
یکی دیگر از دلایل گرفتگی لوله فاضلاب ها در آپارتمان های نو افتادن اجسام پلاستیکی ، توپ و یا اسباب بازی کودکان در داخل لوله است بیشترین علت انسداد لوله و سیفون در ساختمان های قدیمی عدم شیب مناسب می باشد ، از دلایل دیگر می توان به این موارد اشاره کرد لوله کشی نامناسب ریخته شدن روغن مازاد غذا در داخل سینک ، باقیمانده غذایی که در داخل ظرفشویی می ریزیم کولک لباس ها بستن رسوب در داخل لوله و … می باشد .
بهترین روش های لوله بازکنی و رفع نمودن انسداد سیفون و سرویس بهداشتی در باغ فردوس
بازکردن شتر گلو توالت توسط پمپ تراکم باد و بدون استفاده از فنر .
برای باز کردن سیفون توالت فرنگی بیشتر از کمپرس هوا استفاده می شود زیرا فنر زدن به توالت فرنگی ممکن است که تیرگی فنر به داخل سیفون بچسبد و رنگ کاسه را تغییر دهد .
لوله بازکنی توسط فنرهای طویل و کوتاه برطرف کردن انسداد با دستگاه سه نظام با فنرهای فولادی و فنرهای ساده .

ممکن است این پرسش برای شما مطرح باشد که مادر چه زمان هایی از روز را در خدمت شما هم هم میهنان عزیز باشیم و چه مدت زمان احتیاج هست تا ما در محل شما حاضر به خدمت بشویم ؟
ما تامکا به صورت تمام وقت در خدمت شما سروران آماده ارایه خدمات باغ فردوس هستیم و هر وقت که شما مناسب بدانید آمادگی خدمت رسانی را به شما همشهریان را داریم
شاید شما سوالات متعددی را از ما بخواهید که آیا چاه مجددا پر خواهد شد ؟ اگر در دیواره ها و کف آن لجن و لایه های لجن به وجود آمده است مجددا پر می شود ؟
ما در هنگام تخلیه چاه همه موارد را بررسی می کنیم و اگر که لازم بود که لایروبی و یا کف تراشی شود حتما به شما مشاوره می دهیم شما می توانید برای دریافت بیشتر و دریافت مشاوره در هر زمینه ای با ما ارتباط برقرار کنید

اول به شواهد پرشدن شده چاه اشاره می کنیم پرشدن چاه نشانه های زیادی را دارد که ممکن است ناگهانی با آن مواجه بشیم و در اینجا بهدلایل و نشانه های آن بررسی می کنیم :
۱-چاه چند سال هست که تخلیه نشده است ؟
۲-به تازگی آیا بوی بد فاضلاب در ساختمان می پیچد ؟
۳-آیا گرفتگی توالت پیش آمد ؟
۴-آیا حشرات موزی وجودشان بیشتر ملاحظه می گردد ؟
۵-آیا شکستگی یا فرو رفتگی در دور چاه رخ داده ؟
این نشانه های است که خواهند توانست به شما نشان بدهد که پساب شما پر شده و یا می خواهد پر شود که بایستی سریعا نسبت به آن اقدام نمایید . لازم به ذکر است که چاه پساب در طی سال ها متوالی و با گذشت زمان چاه با فرسودگی روبرو می شود . چاه فاضلاب بهتر است هر چند سال بازدید گردد . تا از حادثه قابل پیشگیری جلوگیری کنیم .
دلیل بوی نامطبوع که گاهی ممکن است از چاه توالت استشمام شود این است که پس از گذشت روزهایی ارگانیسم ها بی هوازی موجود در چاه شروع به تجزیه آن می کنند و در نتیجه این فرآیند ، گازهایی مثل آمونیاک ، متان و هیدروژن سولفوره تولید می شوند . این گازها کم کم از چاه بالا می آیند و بوهای نامطبوعی در فضای توالت پخش می شود حالا اگر مانعی در سرویس بهداشتی وجود نداشته باشد این گازهای نامطبوع به راحتی باعث بدبو شدن محیط می شوند .

لوله بازکنی باغ فردوس

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *