لوله بازکنی بلوار فردوس

زمانی که نیاز به لوله بازکنی داریم مناسب ترین کار چه می تواند باشد ؟در زمانی که نیاز به یک لوله بازکنی داشته باشیم بهتر است با تامکا تماس بگیرید دارا بودن شعبات لوله بازکنی در سطح بلوار فردوس خدمات لوله بازکنی را در کمترین زمان ارایه می کند از این رو در مواقعی که احتیاج به لوله بازکنی داشته باشند می توانند با خدمات لوله بازکنی تامکا تماس داشته باشند و از خدمات لوله بازکنی در بلوار فردوس بهره بگیرند لازم به یادآوری است خدمات لوله بازکنی تامکا آماده ارایه خدمات به مشتریان محترم در سطح شهر تهران می باشد
دلیل انسداد لوله ها :
بیشتر اوقات راه آب دستشویی و یا ظرفشویی با گذشت زمان گرفته خواهد شد و آب خوب رد نمی شود .
هر از گاهی باید توسط سیفون تلمبه بزنید . یا می توانید از مواد بازکننده مانند چنته استفاده کنید تا پساب باز بشود ولی ایراد اینجاست که این مواد ممکن است باعث اشکال شوند چونکه اسید لوله ها رو دچار خوردگی می کنند و یا دچار پوسیدگی می کنن .
کافیست تا لوله فاضلاب مقداری قدیمی باشند یا کمی دچار پوسیدگی کمی باشه تا با تماس این مواد،مجرا آسیب ببیند و حادثه به بار بیاید .
باز نمودن لوله های محکم با ابزار روز بدون خرابی و یا قیمت ارزان . رسوب تراشی جرم گیری درون لوله ها تا طول ۲۰ متر با فنر و تراکم هوا برطرف نمودن نم و رطوبت برطرف نمودن چکه سقف بدون کنده کاری توسط مواد خاص و توسط همکاران پر تجربه ما .
لوله بازکنی مجرا های اصلی خانه ها و مجرا های منهول ها توسط دستگاه بزرگ لوله بازکنی و با فنر دور ۳۸ شستشو درون مجرا و منهول با فشار زیاد آب و تراکم باد و تمیز نمودن داخل لوله توسط ماشین واتر جت رفع عیب توالت فرنگی و بازسازی کلی و جزئی ، تبدیل سرویس بهداشتی ایرانی به فرنگی و یا تبدیل دستشویی فرنگی به دستشویی ایرانی
مشخص کردن ترکیدگی لوله آب و پساب تخلیه چاه با تانکر های بزرگ و متوسط لایروبی توسط نیروی انسانی ، حفر کردن چاه آب و فاضلاب با کمترین آسیب ، کشیدن لوله فاضلاب و گذاشتن خروجی هوای درون چاه به خارج از آپارتمان برای اینکه هوا درون چاه بهتر خارج گردد اکثرا لوله را تا بالای خانه ادامه می دهیم و یا در پاره ای از موارد همان لوله که راه آب پشت بام خانه امتداد دارد استفاده می نماییم مجرای فاضلابی که از پشت بام به سمت چاه هدایت گردد احتمالا به خاطر نبود صافی سریعتر کیپ می شود و خاطر اینکه هنگام بارندگی با این مشکل مواجه نشویم خوب است که پیش از شروع فصل بارش های جوی کل مسیر با وسیله لوله بازکنی بازبینی بشود .

در هنگامی که رد شدن آب به سختی و خیلی آرام می شود با پمپ کردن ساده به روش زیر می توانیم لوله را باز نمود :
۱-انجام کار به این روش است که آب را در ابتدا در کاسه دستشویی و یا کفشویی بازی کنیم و سپس پمپ را با فشار زیاد در آن محل قرار می دهیم فشار سبب تراکم لاستیک پمپ به داخل شترگلو می گردد و به همین دلیل گرفتگی مجرا بر طرف می شود .
۲- تراکم هوا :
در صورتی که به علت وجود شئ بیرونی یا سخت شدن لجن باشد بایستی لوله را با متراکم کردن هوا باز کرد این وسیله تانکی دارد که با تلمبه زدن هوا داخل آن جمع می شود و عقربه با حرکت بر روی صحفه گیج مقدار فشار هوا را نشان می دهد .
با حفظ دقیق و مطمئن سیستم به صورتی که خطر پس زدن و سانحه بوجود نیاید اهرم دستگاه را خواهیم کشید و عمل پمپ شدن با تولید صدای شدیدی انجام خواهد شد و مجرا بلافاصله باز می گردد .
در صورت نیاز کار تراکم هوا با دستگاه را چندین مرتبه انجام خواهیم داد تا لوله گرفته شده باز شود .
یکی دیگر از راه کار این می باشد که با روان آب به درون لوله ها و دیدن عبور سریع ، باز شدن مجرا آزمایش می گردد فنر زنی در صورتیکه به طریق تراکم کردن هوا نمی توانیم مجرا را باز نماییم ، روش فنر زنی را به کار می گیریم اگر فاصله مکان گرفتگی با شتر گلو زیاد باشد عمل فنر زنی با وسیله مخصوصی انجام می شود این وسیله نیاز به انرژی الکتریکی دارد .
اگر کارهای قبل پاسخ گو خوبی نباشد و باز نشود از روش کمپرس هوا نتوانیم لوله را باز کنیم فنر زنی را انجام می دهیم قسمت ابتدایی فنر تقریبا ۱۰۰ میلیمتر تز و صاف و از جنس مقاوم می باشد قسمت اولیه انحنا مخروطی در فنر ، سبب سردادن اشیا به سمت جلو می گردد . کار این دستگاه با صدای وزوز و با چرخیدن فنر و بازی کردن آن به سمت جلو انسداد را باز خواهد کرد .
در اینجا با ریختن آب با حجم زیاد و کشش سریع آن ، عمل انجام شده را امتحان می کنیم . امروزه ما از ماشین آلات لوله بازکن مدرن که سریعا عملیات را به سر انجام می رسانند و به شکل های مختلف است ، استفاده می شود .

لوله بازکنی در بلوار فردوس ، به صورت شبانه روزی رفع کردن انسداد سیفون ، رفع گرفتگی توالت با قیمت کمتر فوری در سریعترین زمان دلیل گرفتگی شتر گلو و مجرا فاضلاب ها در خانه های جدید و قدیمی .
علت گرفتن سیفون در خانه های نوساز معمولا ریختن آشغال و یا ماسه و خاک داخل لوله پساب می باشد .
دلیل دیگر از علت ها انسداد مجرا فاضلاب ها در خانه های جدید افتادن اشیا پلاستیکی ، توپ و یا اسباب بازی کودکان در داخل مجرا می باشد بیشترین دلیل انسداد لوله و سیفون در منازل قدیمی نبود شیب مناسب است ، از دلایل دیگر می توان به این موارد اشاره کرد لوله کشی غیر استاندارد ریختن روغن اضافی خوراک غذایی در داخل سینک ، ته مانده غذایی که در درون ظرفشویی ریخته می شود کولک لباس ها باقی ماندن رسوب در داخل لوله و … می باشد .
بهترین کار های لوله بازکنی و برطرف نمودن انسداد سیفون و سرویس بهداشتی در بلوار فردوس
بازنمودن شتر گلو توالت با پمپ تراکم هوا و بدون استفاده از فنر .
جهت باز نمودن سیفون توالت معمولا از تراکم هوا استفاده می شود زیرا فنر زدن به توالت فرنگی ممکن است که تیرگی فنر به درون سیفون چسبیده شود و رنگ کاسه را کدر کند .
لوله بازکنی توسط فنرهای طویل و کوتاه رفع نمودن انسداد با ابزار سه نظام با فنرهای فلزی و فنرهای معمولی .

شاید این پرسش برای شما مطرح باشد که مادر چه زمان هایی از روز را در خدمت شما هم همشهریان عزیز باشیم و چه مقدار وقت احتیاج است تا ما در محل شما حاضر به خدمت بشویم ؟
پرسنل تامکا به صورت شبانه روزی در کنار شما عزیزان آماده ارایه خدمات بلوار فردوس هستیم و هر زمانی که شما مناسب بدانید آمادگی خدمت رسانی را به شما همشهریان را داریم
ممکن است شما سوالات زیادی را از ما بخواهید که آیا چاه مجددا پر می شود ؟ اگر در دیواره ها و کف آن رسوب و لایه های رسوبی به وجود آمده باشد دوباره پر می شود ؟
ما در هنگام تخلیه چاه همه موارد را بررسی خواهیم کرد و اگر که لازم بود که لایروبی و یا کف تراشی شود حتما به شما مشاوره خواهیم داد شما می توانید برای دریافت بیشتر و گرفتن مشاوره در هر زمینه ای با ما ارتباط برقرار کنید

لوله بازکنی بلوار فردوس

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *