لوله بازکنی تهرانپارس

ممکن است این پرسش برای شما باشد که مادر چه زمان هایی از روز را در خدمت شما هم هم میهنان عزیز باشیم و چه مدت وقت نیاز هست تا ما در خانه شما حاضر به انجام وظیفه بشویم ؟
پرسنل تامکا به صورت شبانه روزی در خدمت شما سروران آماده ارایه خدمات در بخش تهرانپارس هستیم و هر زمانی که شما مناسب بدانید آمادگی خدمت رسانی را به شما همشهریان را داریم
شاید که شما پرسش های متعددی را از ما بخواهید که آیا چاه دوباره پر می شود ؟ اگر در دیواره ها و کف آن لجن و لایه های رسوبی به وجود آمده است دوباره پر می شود ؟
ما در هنگام تخلیه چاه تمامی موارد را بررسی خواهیم کرد و اگر که نیازی بود که لایروبی و یا کف تراشی بشه حتما به شما مشاوره می دهیم شما خواهید توانست برای دریافت بیشتر و دریافت مشاوره در هر زمینه ای با ما ارتباط برقرار کنید

فعالیت ها لوله بازکنی تامکا

 

 

  • لوله بازکنی تامکا، در بخش تهرانپارس به همراه بهترین قیمت و خدمات با کیفیت

 

  • لوله بازکنی همراه با امکانات مجهز در در بخش تهرانپارس

 

  • رضایت مشتری از موارد مهم در بخش تهرانپارس هست

اول به نشانه ها لبریز شده چاه بیان می کنیم پرشدن چاه نشانه های متعددی را دارا می باشد که امکان دارد یک روز با آن مواجه بشیم و در اینجا بهدلایل و نشانه های آن بررسی می کنیم :
۱-چاه چند سال است که تخلیه نگردیده است ؟
۲-اخیرا آیا بوی بد پساب در ساختمان می پیچد ؟
۳-آیا انسداد توالت پیش آمد ؟
۴-آیا سوسک ها وجودشان زیادتر ملاحظه می گردد ؟
۵-آیا شکستگی یا فرو رفتگی در دور چاه رخ داده ؟
این نشانه های است که خواهند توانست به شما بگوید که فاضلاب شما پر شده و یا می خواهد پر شود که باید سریعا نسبت به آن توجه نمایید . لازم به ذکر است که چاه پساب در طی سال ها متمادی و با گذشت زمان چاه با فرسودگی مواجه می شود . چاه پساب بهتر می باشد هر چند سال بازدید بشود . تا از حوادث قابل پیشگیری جلوگیری نماییم .
علت بوی نامطبوع که گاهی امکان دارد از چاه دستشویی استشمام شود این است که پس از گذشت زمانی میکرو ارگانیسم ها بی هوازی موجود در چاه اقدام به تجزیه آن می کنند و در نتیجه این فرآیند ، گازهایی مانند آمونیاک ، متان و هیدروژن سولفوره پدید می آیند . این گازها کم کم از چاه بالا می آیند و بوهای نامطلوبی در محیط سرویس بهداشتی پخش می کنند در صورتی که اگر مانعی در سرویس بهداشتی وجود نداشته باشد این گازهای بدبو به سادگی باعث بدبو شدن محیط می شوند .

اول به نشانه ها پرشدن شده چاه اشاره داریم سرریز شدن چاه نشانه های زیادی را دارد که امکان دارد یک روز با آن مواجه بشیم و در اینجا بهعلل و نشانه های آن بررسی می کنیم :
۱-چاه چه مدت هست که تخلیه نشده است ؟
۲-اخیرا آیا بوی نامطبوع پساب در ساختمان می پیچد ؟
۳-آیا گرفتگی توالت پدید آمد ؟
۴-آیا حشرات موزی وجودشان بیشتر ملاحظه می گردد ؟
۵-آیا ترک یا در دور چاه پدید آمده ؟
این نشانه های است که می تواند به شما بگوید که پساب شما پر شده و یا می خواهد پر شود که بایستی سریعا نسبت به آن توجه نمایید . بایستی گفت که چاه پساب در طی سال ها متوالی و با گذشت زمان چاه با فرسودگی مواجه می شود . چاه پساب بهتر می باشد هر چند سال بازدید گردد . تا از حادثه قابل پیشگیری جلوگیری کنیم .
دلیل بوی نامطلوب که گاهی ممکن است از چاه دستشویی استشمام شود این است که پس از گذشت روزهایی ارگانیسم ها بی هوازی موجود در چاه شروع به تجزیه آن می کنند و در نتیجه این فرآیند ، گازهایی همانند آمونیاک ، متان و هیدروژن سولفوره تولید می شوند . این گازها به آرامی از چاه بالا می آیند و بوهای نامطلوبی در فضای توالت پخش می شود حالا اگر مانعی در سرویس بهداشتی نباشد این گازهای بدبو به سادگی باعث بدبو شدن محیط می شوند .

در مواردی که رد شدن آب به سختی و خیلی آرام می شود با پمپ کردن ساده به طریق زیر می توانیم لوله را باز نمود :
۱-کار به این روش است که آب را در ابتدا در کاسه توالت و یا کف بازی کنیم و سپس پمپ را با فشار در آن مکان قرار می دهیم فشار موجب متراکم کردن لاستیک پمپ به درون سیفون می گردد و در نتیجه مسدود شدن مجرا مرتفع می شود .
۲- متراکم کردن هوا :
اگر به علت وجود شئ خارجی یا سخت شدن فضولات باشد بایستی مجرا را با تراکم هوا باز کرد این وسیله مخزنی دارد که با تلمبه نمودن هوا داخل آن انباشته می شود و عقربه با جابجایی بر روی صحفه گیج مقدار فشردگی هوا را نشان می دهد .
با نگهداری دقیق و کامل دستگاه به صورتی که خطر پس زدن و سانحه پدید نیاید اهرم دستگاه را خواهیم کشید و کار پمپ شدن با تولید صدای مهیب انجام می شود و لوله بلافاصله باز می گردد .
در صورت نیاز عمل کمپرس باد با دستگاه را چند مرتبه انجام خواهیم داد تا لوله گرفته شده بازگشایی شود .
یکی دیگر از راه کار این می باشد که با ریختن آب به داخل لوله ها و دیدن کشش سریع ، باز شدن لوله آزمایش می گردد فنر زدن در صورتیکه به روش متراکم کردن هوا نتوانیم لوله را باز کنیم ، روش فنر زدن را به کار می گیریم در صورت فاصله محل گرفتگی با سیفون خیلی است کار فنر زدن با وسیله مخصوصی انجام می گیرد این دستگاه نیاز به برق دارد .
در صورتی که روش قبل جواب گو خوبی نباشد و باز نشود از روش متراکم نمودن هوا نتوانیم لوله را باز نماییم فنر زنی را به کار می گیریم قسمت ابتدایی فنر حدودا ۱۰ سانتی متر تز و صاف و از مواد مقاوم است قسمت ابتدایی انحنا مخروطی در فنر ، سبب حرکت اشیا به سمت جلو می شود . عملکرد این دستگاه با صدای وزوز و با چرخیدن فنر و بازی کردن آن به سمت جلو انسداد را باز خواهد کرد .
در اینجا با روان کردن آب با فشار زیاد و کشش سریع آن ، عمل انجام گرفته را امتحان می کنیم . امروزه ما از دستگاه های لوله بازکن مدرن که سریعا عملیات را انجام می دهند و به شکل های مختلف است ، استفاده می شود .

لوله بازکنی در در بخش تهرانپارس ، شبانه روزی رفع کردن گرفتگی سیفون ، برطرف انسداد توالت ارزانتر سریع در کمترین زمان دلیل انسداد سیفون و مجرا فاضلاب ها در ساختمان های نو و قدیمی .
دلیل گرفتن سیفون در ساختمان های جدید عموما ریختن زباله و یا شن و خاک داخل مجرا پساب می باشد .
دلیل دیگر از دلایل انسداد مجرا فاضلاب ها در ساختمان های جدید افتادن اشیا پلاستیکی ، توپ و یا اسباب بازی کودکان در درون مجرا است عمده ترین دلیل انسداد لوله و سیفون در ساختمان های کهنه نبود شیب مناسب می باشد ، از علل دیگر می توان به این موارد اشاره کرد لوله کشی غیر استاندارد ریخته شدن روغن مازاد خوراک غذایی در درون ظرفشویی ، باقیمانده غذایی که در داخل ظرفشویی می ریزیم کولک لباس ها بستن جرم در داخل لوله و … می باشد .
مناسبترین تکنیک های لوله بازکنی و رفع نمودن انسداد سیفون و سرویس بهداشتی در در بخش تهرانپارس
بازکردن سیفون توالت فرنگی توسط دستگاه تراکم باد و بدون استفاده از فنر .
جهت باز نمودن سیفون توالت فرنگی بیشتر از متراکم نمودن هوا استفاده می شود زیرا فنر زدن به توالت فرنگی ممکن است که سیاهی فنر به داخل سیفون بچسبد و رنگ کاسه را تغییر دهد .
لوله بازکنی توسط فنرهای طویل و کوتاه رفع کردن گرفتگی توسط دستگاه سه نظام با فنرهای فلزی و فنرهای معمولی .

لوله بازکنی تهرانپارس

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *