لوله بازکنی جنت آباد

اکثر اوقات مجرای پساب ظرفشویی یا دستشویی به مرور گرفته می شود و آب به درستی رد نمی شود .
همکاران ما کوشش می کنند که پاسخگوی نیاز شما در همه شبانه روز در منزل شما سروران باشند . کافی است در هر قسمتی از شهر تهران با تامکا تماس حاصل نمایید تا بتوانیم در اسرع وقت خدمات و سرویس مناسب را جنت آباد عرضه کنیم . همکاران ما خیلی با تجربه و فنی می باشند به همین دلیل به شما اطمینان می دهیم که هدف ما جلب نظر مثبت شماست .
در هنگامی که کشش آب به سختی و خیلی به کندی می شود با پمپ کردن ساده به روش زیر می توان لوله را باز نمود :
۱-کار به این طریق است که آب را در ابتدا در کاسه توالت و یا کفشویی بازی کنیم و سپس پمپ را با فشار مضاعف در آن محل قرار می دهیم فشار سبب متراکم کردن لاستیک پمپ به درون سیفون می گردد و در نتیجه مسدود شدن مجرا بر طرف می شود .
۲- متراکم کردن باد :
در صورتی که به دلیل بودن شئ بیرونی یا سفت شدن فضولات باشد باید لوله را توسط متراکم کردن هوا باز نمود این وسیله تانکی دارد که با تلمبه نمودن هوا داخل آن فشرده خواهد شد و عقربه با جابجایی بر روی صحفه گیج مقدار فشردگی هوا را نمایش می دهد .
با نگهداری دقیق و مطمئن سیستم به طوری که مخاطره پس زدن و اتفاق بوجود نیاید اهرم وسیله را خواهیم کشید و عمل پمپ کردن با تولید صدای شدیدی انجام خواهد شد و لوله بلافاصله باز می گردد .
در صورت لزوم عمل متراکم کردن باد با وسیله را چندین دفعه انجام می دهیم تا لوله مسدود شده باز شود .
یکی دیگر از راه کار این می باشد که با روان آب به داخل لوله ها و مشاهده کشش سریع ، باز شدن مجرا آزمایش می شود فنر زدن چنانکه به طریق تراکم نمودن هوا نتوانیم مجرا را بازگشایی کنیم ، روش فنر زدن را انجام می دهیم اگر فاصله مکان انسداد با سیفون زیاد باشد عمل فنر زنی با وسیله خاصی انجام می شود این وسیله نیاز به برق دارد .
در صورتی که کارهای پیشین پاسخ گو خوبی نباشد و باز نشود از روش کمپرس هوا نتوانیم مجرا را باز نماییم روش فنر زنی را به کار می گیریم قسمت نوک فنر حدودا ۱۰۰ میلیمتر تز و مستقیم و از مواد محکم می باشد قسمت اولیه انحنا مخروطی در فنر ، سبب سردادن اشیا به جلو می شود . کار این دستگاه با صدای وزوز و با چرخش فنر و بازی کردن آن به سمت جلو انسداد را باز خواهد کرد .
در اینجا با روان کردن آب با فشار بسیار زیاد و عبور سریع آن ، کار انجام شده را آزمایش می کنیم . امروزه ما از ماشین آلات لوله بازکن مدرن که سریعا عملیات را به سر انجام می رسانند و به شکل های مختلف است ، استفاده می گردد .
ممکن است این پرسش برایتان باشد که مادر چه زمان هایی از روز را در خدمت شما هم هم میهنان عزیز باشیم و چه مقدار زمان نیاز است تا ما در خانه شما حاضر به خدمت بشویم ؟
پرسنل تامکا به صورت تمام وقت در خدمت شما بزرگواران آماده ارایه خدمات جنت آباد هستیم و هر وقت که شما مناسب بدانید آمادگی خدمت رسانی را به شما مشتریان را داریم
شاید شما پرسش های زیادی را از ما داشته باشید که آیا چاه مجددا پر خواهد شد ؟ اگر در دیواره ها و کف آن لجن و لایه های لجن به وجود آمده باشد مجددا پر می شود ؟
ما در هنگام تخلیه چاه همه موارد را بررسی می کنیم و اگر که نیازی بود که لایروبی و یا کف تراشی بشه حتما به شما مشاوره می دهیم شما می توانید برای دریافت بیشتر و دریافت مشاوره در هر زمینه ای با ما تماس بگیرید

ابتدا به شواهد لبریز شده چاه اشاره داریم سرریز شدن چاه نشانه های متعددی را دارا می باشد که ممکن است ناگهانی با آن مواجه بشیم و در اینجا بهعلل و نشانه های آن بررسی می کنیم :
۱-چاه چند سال هست که تخلیه نگردیده است ؟
۲-اخیرا آیا بوی نامطبوع پساب در ساختمان وجود دارد ؟
۳-آیا انسداد توالت پیش آمد ؟
۴-آیا سوسک ها وجودشان زیادتر مشاهده می گردد ؟
۵-آیا شکستگی یا در دور چاه رخ داده ؟
این نشانه های است که می تواند به شما نشان بدهد که پساب شما پر شده و یا می خواهد پر شود که باید سریعا نسبت به آن اقدام نمایید . بایستی گفت که چاه فاضلاب در طی سال ها متوالی و با گذشت زمان چاه با فرسودگی روبرو می شود . چاه فاضلاب بهتر است هر چند سال بازدید گردد . تا از حوادث قابل پیشگیری جلوگیری کنیم .
دلیل بوی نامطلوب که گاهی امکان دارد از چاه دستشویی استشمام شود این است که پس از گذشت زمانی میکرو ارگانیسم ها بی هوازی موجود در چاه شروع به تجزیه آن می کنند و در نتیجه این فرآیند ، گازهایی مثل آمونیاک ، متان و هیدروژن سولفوره تولید می شوند . این گازها کم کم از چاه بالا می آیند و بوهای نامطبوعی در محیط توالت پخش می کنند در صورتی که اگر مانعی در سرویس بهداشتی نباشد این گازهای نامطبوع به راحتی باعث بدبو شدن فضا می شوند .

بوی بد فاضلاب سلامت کودکان و سالمندان را خیلی بیشتر تهدید می کند :
گاز سولفید هیدروژن یا گازهای پساب موادی بسیار سمی هستند که از تجزیه پساب داخل چاه فاضلاب ایجاد می کردند گازهای فاضلابی تاثیرات مخرب زیاد را دارد در دوزهای بسیار کم این گاز باعث بیماری هایی مثل بی حالی ، استفراغ و سیستم تنفسی می گردد
اگر تماس با گاز ادامه پیدا کند افراد ممکن است دچار مسمویت مزمن گردند .
در این وضعیت علاوه بر تحریک چشم ها و ریه ها ممکن است کم شدن ضربان قلب ، خستگی ، بی حالی و عرق سرد هم در افراد در اثر تماس با گاز به وجود آید

باز نمودن لوله های سخت با دستگاه روز بدون خرابی و یا قیمت ارزان . رسوب گیری جرم گیری درون لوله ها تا طول ۳۰ متر با فنر و کمپرس هوا رفع نمودن نم و رطوبت برطرف کردن چکه سقف بدون کنده کاری توسط خمیر مخصوص و با همکاران با تجربه ما .
لوله بازکنی لوله های اصلی ساختمان ها و لوله های منهول ها توسط دستگاه بزرگ لوله بازکنی و توسط فنر دور ۵۴ پاک نمودن درون لوله و منهول با فشار زیاد آب و متراکم کردن هوا و شستشوی داخل مجرا توسط دستگاه واتر جت رفع عیب توالت فرنگی و مرمت کلی و جزئی ، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و یا تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی
مشخص نمودن ترکیدن لوله آب و پساب تخلیه چاه با ماشین های بزرگ و متوسط رسوب گیری با نیروی انسانی ، حفر کردن چاه آب و پساب با کمترین آسیب ، کشیدن لوله فاضلاب و گذاشتن تهویه هوای درون چاه به خارج از آپارتمان جهت اینکه هوا داخل چاه بهتر خارج گردد اصولا لوله را تا بالای ساختمان امتداد می دهیم و یا در پاره ای از موارد همان مجرا که راه آب پشت بام خانه ادامه دارد استفاده می کنیم مجرای فاضلابی که از پشت بام به سمت چاه منحرف گردد معمولا به خاطر نداشتن توری سریعتر مسدود می شود و خاطر اینکه هنگام بارندگی با این مشکل روبرو نشویم بهتر است که پیش از شروع فصول بارندگی تمام مسیر با دستگاه لوله بازکنی بازبینی بشود .

لوله بازکنی جنت آباد

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *