لوله بازکنی در بخش سراج

اول به نشانه ها لبریز شده چاه اشاره می کنیم پرشدن چاه نشانه های متعددی را دارا می باشد که ممکن است یک روز با آن برخورد کنیم و در این مقال بهدلایل و نشانه های آن بررسی می کنیم :
۱-چاه چند سال است که تخلیه نشده است ؟
۲-اخیرا آیا بوی نامطبوع فاضلاب در ساختمان وجود دارد ؟
۳-آیا انسداد توالت پیش آمد ؟
۴-آیا سوسک ها وجودشان زیادتر مشاهده می گردد ؟
۵-آیا شکستگی یا تو رفتگی در دور چاه پدید آمده ؟
این نشانه های است که خواهند توانست به شما نشان بدهد که پساب شما پر شده و یا می خواهد پر شود که بایستی فورا نسبت به آن توجه نمایید . بایستی گفت که چاه فاضلاب در طی سال ها متوالی و با مرور زمان چاه با فرسودگی مواجه می شود . چاه پساب بهتر می باشد هر چند سال بازدید بشود . تا از حادثه قابل پیشگیری جلوگیری نماییم .
دلیل بوی نامطلوب که گاهی ممکن است از چاه دستشویی استشمام شود این می باشد که پس از گذشت زمانی میکرو ارگانیسم ها بی هوازی موجود در چاه اقدام به تجزیه آن می کنند و در نتیجه این فرآیند ، گازهایی همانند آمونیاک ، متان و هیدروژن سولفوره تولید می شوند . این گازها به آرامی از چاه بالا می آیند و بوهای نامطبوعی در فضای سرویس بهداشتی پخش می شود حالا اگر مانعی در سرویس بهداشتی وجود نداشته باشد این گازهای بدبو به راحتی باعث بدبو شدن فضا می شوند .
درمواقعی احتیاج به یک لوله بازکنی داریم بهترین روش چه چیزی می تواند باشد ؟در مواقعی که نیاز به یک لوله بازکنی داریم می توانید با تامکا تماس بگیرید دارا بودن مراکز لوله بازکنی در سطح در بخش سراج خدمات لوله بازکنی را در کمترین زمان ارایه می کند از این رو در زمانی که نیاز به لوله بازکنی داشته باشند می توانند با خدمات لوله بازکنی تامکا تماس بگیرند و از خدمات لوله بازکنی در در بخش سراج بهره بگیرند خاطر نشان می گردد لوله بازکنی تامکا آماده ارایه خدمات به همشهریان عزیز در سطح شهر تهران می باشد
آیا راهی می باشد که اصلا نیازی به خدمات لوله بازکنی پیدا نکنیم ؟ در برخی اصلا ممکن نیست اما در صورتی که کاربری ساختمان مسکونی است می توانید با رعایت نکاتی بتوانیم جلوی گرفتگی لوله را بگیریم و دیگر احتیاجی به خدمات لوله بازکنی پیدا نکنیم
لحظه انسداد مجرای فاضلاب چه کاری را می بایست انجام داد ؟ در صورتی که شما از آن دسته افراد هستید که با انسداد لوله در بخش سراج روبرو می شوید می بایست نکاتی را برای پیشگیری از مسدود شدن لوله مد نظر بگیرید و این موارد به صورت کامل رعایت نمایید تا اینگونه شاهد مسدود شدن زودهنگام لوله های خانه خود نباشید حتی الامکان از توری های موجود در بازار تهیه نمایید ودر ورودی لوله های خود قرار دهید و تلاش کنید همیشه از درپوش مناسب بکار بگیرید و گاهی نیز امتحان کنیم که زباله خیلی بزرگ توان عبور کردن از توری مجازی فاضلاب را نداشته باشید . بعد از شستشو محیط هایی نظیر آشپزخانه ، حیاط و پارکینگ و یا … که دارای شن هستند تلاش نماییم از ورود اشیا و یا خرده سنگ ها و یا … جلوگیری نمایید و بعد از اتمام نیز چند دقیقه آب را داخل لوله ها قرار بدهید و یا اینکه آب را در درون سطلی پر کنید و به داخل سطلی پر کنید این کار موجب این می شود که در بین لوله در صورتی که اشیایی هم رسوب کرده باشد تا حدود زیادی برای هدایت آنها مفید باشدلوله بازکنی تامکا به چه دلیل گزینه اول شماست.

 • تامکا مشتری مدارترین مرکز لوله بازکنی در بخش سراج
 • لوله بازکنی تامکا، در بخش سراج به همراه مناسب ترین قیمت و خدمات عالی
 • لوله بازکنی با دستگاه های استاندارد در در بخش سراج
 • رضایت مشتری از موارد ویژه در بخش سراج است
 • لوله بازکنی در در بخش سراج ، شبانه روزی برطرف کردن گرفتگی سیفون ، برطرف گرفتگی توالت با قیمت کمتر سریع در سریعترین زمان دلیل انسداد شتر گلو و مجرا فاضلاب ها در آپارتمان های جدید و قدیمی .
  علت گرفتگی سیفون در ساختمان های نوساز معمولا ریخته شدن زباله و یا ماسه و خاک داخل مجرا فاضلاب می باشد .
  دلیل دیگر از علت ها انسداد لوله فاضلاب ها در آپارتمان های نو افتادن اشیا پلاستیکی ، توپ و یا اسباب بازی کودکان در درون لوله است بیشترین دلیل انسداد لوله و سیفون در ساختمان های کهنه نداشتن شیب استاندارد است ، از علل دیگر می توان به این موارد اشاره کرد لوله کشی نامناسب ریخته شدن چربی اضافی خوراک غذایی در داخل سینک ، باقیمانده غذایی که در درون ظرفشویی ریخته می شود کولک البسه بستن جرم در داخل مجرا و … می باشد .
  بهترین کار های لوله بازکنی و رفع نمودن گرفتگی سیفون و سرویس بهداشتی در در بخش سراج
  بازکردن شتر گلو توالت با پمپ متراکم کننده باد و بدون استفاده از فنر .
  جهت باز نمودن سیفون توالت فرنگی بیشتر از متراکم کردن باد استفاده می شود چون فنر زدن به توالت فرنگی شاید که تیرگی فنر به درون سیفون چسبیده شود و رنگ کاسه را کدر کند .
  لوله بازکنی توسط فنرهای بلند و کوتاه برطرف نمودن انسداد توسط دستگاه سه نظام با فنرهای فلزی و فنرهای ساده .

  باز کردن لوله های محکم با دستگاه روز عدم خرابی و یا قیمت ارزان . رسوب گیری جرم گیری درون مجرا ها تا طول ۲۰ متر با فنر و تراکم باد برطرف کردن نم و خیسی برطرف کردن چکه سقف بدون کنده کاری با خمیر مخصوص و توسط پرسنل با تجربه ما .
  لوله بازکنی مجرا های اصلی خانه ها و مجرا های منهول ها با دستگاه بزرگ لوله بازکنی و با فنر دور ۲۴ شستشو درون لوله و منهول با فشار بالا آب و تراکم هوا و شستشوی داخل مجرا با ماشین واتر جت تعمیر توالت فرنگی و مرمت به صورت کلی و جزئی ، تبدیل سرویس بهداشتی سنتی به فرنگی و یا تبدیل توالت فرنگی به دستشویی ایرانی
  مشخص کردن ترکیدگی لوله آب و فاضلاب تخلیه نمودن چاه توسط ماشین های بزرگ و متوسط رسوب گیری با نیروی انسانی ، حفاری چاه آب و فاضلاب با کمترین کنده کاری ، کشیدن لوله پساب و گذاردن خروجی هوای درون چاه به بیرون از خانه برای اینکه هوا داخل چاه بهتر تخلیه گردد اصولا لوله را تا بالای خانه امتداد می دهیم و یا بعضی مواقع همان مجرا که راه آب پشت بام آپارتمان ادامه دارد استفاده می نماییم مجرای پساب که از پشت بام به طرف چاه هدایت گردد احتمالا به خاطر نبود توری زودتر مسدود می شود و خاطر اینکه موقع بارندگی با این مورد مواجه نشیم بهتر است که پیش از شروع فصل بارش باران همه مسیر با ابزار لوله بازکنی بازبینی بشود .

  لوله بازکنی در بخش سراج

  نویسنده مطلب: admin

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *