لوله بازکنی در حوالی میدان بهمن

اکثر اوقات لوله خروجی ظرفشویی یا دستشویی به تدریج مسدود می شود و آب به خوبی رد نمی شود .
همکاران ما کوشش می کنند که پاسخگوی احتیاجات شما در همه شبانه روز در خانه شما سروران باشند . کافی است در هر نقطه ای از شهر تهران با تامکا تماس حاصل نمایید تا بتوانیم در اسرع وقت خدمات و سرویس خوب را در حوالی میدان بهمن ارایه کنیم . پرسنل ما بسیار با تجربه و فنی می باشند به همین خاطر به شما اطمینان خواهیم داد که هدف ما کسب نظر مساعد شماست .
آیا راهی می باشد که احتیاجی به لوله بازکنی نداشته باشیم ؟ در برخی اصلا مقدور نیست اما در صورتی که کاربری ملک مسکونی باشد می توان با رعایت چند نکته می توانیم جلوی مسدود شدن لوله را بگیریم و دیگر نیازی به خدمات لوله بازکنی پیدا نکنیم
لحظه گرفتگی لوله چه کاری را بایستی انجام داد ؟ در صورتی که شما از آن دسته افراد هستید که با انسداد لوله در حوالی میدان بهمن روبرو می شوید می بایست چند نکته را برای جلوگیری از مسدود شدن مجرای فاضلاب مد نظر بگیرید و تمام این موارد را کاملا رعایت نمایید تا اینگونه نظاره گر انسداد سریع لوله های محل زندگی خود نباشید در صورت امکان از صافی های موجود در بازار تهیه نمایید ودر ورودی لوله های خود بگذارید و سعی کنید همیشه از درپوش مناسب استفاده نمایید و هر چند وقت یکبار نیز امتحان کنیم که زباله خیلی بزرگ توان عبور از توری لوله ها را نداشته باشید . پس از شستشو محیط هایی مثل آشپزخانه ، حیاط و پارکینگ و یا … که دارای اجسام درشت می باشند تلاش نماییم از ورود آشغال و یا سنگ ریزه ها و یا … جلوگیری نمایید و پس از اتمام نیز چند دقیقه آب را درون مجرای فاضلاب قرار بدهید و یا اینکه آب را در درون سطلی پر کرده و به درون سطلی پر نمایید این کار باعث می شود که در بین لوله اگر موادی هم رسوب کرده باشد تا مقدار زیادی جهت هدایت آنها مفید باشد
در هنگامی که رد شدن آب به سختی و خیلی آرام می شود با پمپ کردن ساده به روش زیر می توانیم لوله را باز نمود :
۱-انجام کار به این طریق است که آب را اول در کاسه توالت و یا کف بازی کنیم و سپس پمپ را با فشار مضاعف در آن مکان قرار می دهیم نیروی وارده موجب تراکم لاستیک پمپ به داخل سیفون می شود و به همین دلیل گرفتگی مجرا بر طرف می شود .
۲- تراکم هوا :
در صورتی که به دلیل وجود شئ خارجی یا سخت شدن فضولات باشد بایستی لوله را با متراکم کردن هوا باز کرد این وسیله مخزنی دارد که با تلمبه نمودن هوا داخل آن جمع می شود و نشانگر با جابجایی بر روی صحفه مدرج میزان فشار هوا را نمایش می دهد .
با نگهداری دقیق و کامل دستگاه به صورتی که مخاطره پس زدن و سانحه پدید نیاید اهرم وسیله را خواهیم کشید و کار پمپ کردن با تولید صدای شدیدی انجام خواهد شد و مجرا بلافاصله باز می گردد .
در صورت نیاز عمل کمپرس باد با وسیله را چندین بار انجام می دهیم تا مجرا مسدود شده بازگشایی شود .
یکی دیگر از راه کار این است که با روان آب به داخل لوله ها و مشاهده کشش سریع ، باز شدن لوله امتحان می گردد فنر زنی چنانکه به روش تراکم نمودن هوا نتوانیم مجرا را باز کنیم ، روش فنر زدن را به کار می گیریم اگر فاصله محل گرفتگی با سیفون خیلی باشد عمل فنر زدن با وسیله مخصوصی انجام می شود این وسیله نیاز به انرژی الکتریکی دارد .
در صورتی که کارهای پیشین پاسخ گو مناسبی نباشد و باز نگردد از روش متراکم نمودن هوا نتوانیم لوله را باز نماییم روش فنر زنی را به کار می گیریم قسمت نوک فنر تقریبا ۱۰ سانتی متر تز و صاف و از مواد محکم است قسمت ابتدایی انحنا مخروطی شکل در فنر ، سبب سردادن اشیا به جلو می شود . عملکرد این وسیله با صدای وزوز و با چرخیدن فنر و حرکت آن به سمت جلو گرفتگی را باز می کند .
در این حال با روان کردن آب با حجم زیاد و کشش پرسرعت آن ، عمل انجام گرفته را امتحان می کنیم . امروزه ما از دستگاه های لوله بازکن مدرن که سریعا عملیات را انجام می دهند و به فرم های متفاوت است ، استفاده می گردد .لوله بازکنی تامکا چرا انتخاب اول شماست.

 • تامکا مجهزترین مرکز لوله بازکنی در حوالی میدان بهمن
 • لوله بازکنی تامکا، در حوالی میدان بهمن با مناسب ترین نرخ و خدمات عالی
 • لوله بازکنی به همراه ماشین آلات مجهز در در حوالی میدان بهمن
 • دارا بودن رضایت مشتری از موارد اصلی در حوالی میدان بهمن می باشد
 • گرانسداد در حوالی میدان بهمن به خاطر وجود شئ خارجی یا سخت شدن لجن بایستی لوله را توسط هوا باز کنیم
  این ابزار تانکی دارد که با تلمبه زدن هوا ، هوا را درون آن انباشته می کنیم و عقربه با حرکت روی صفحه مدرج میزان فشار هوا را نشان می دهد . با مهار کردن کامل خروجی ابزار محکم نگه داریم تا اینگونه خطر پس زدن بوجود نیاید اهرم ابزار را رها می کنیم و عمل پمپ کردن با تولید صدای زیاد انجام و لوله بلافاصله باز می شود تشخیص شکستگی انواع لوله های آب و پساب با بالا تشخیص نم و رطوبت و گازهای نامطلوب منتشر شده از سیستم لوله کشی ساختمان ، نظارت بر سیستم موتور خانه ، مرمت خرابی لوله کشی ، رفع گرفتگی لوله های فاضلاب با ابزار ژنراتور توسط فنرهای گوناگون در اندازه های مختلف در آوردن تضمین اشیاء وارد شده به مجرا فاضلاب نصب همه نوع سرویس های بهداشتی ، لوله بازکنی آشپزخانه ، لوله بازکنی توالت ، لوله بازکنی حمام ، رفع گرفتگی لوله حمام ، رفع گرفتگی لوله های سیمانی ، لوله بازکنی لوله های پلی اتیلن توسط فنر لوله بازکن .

  آیا راهی می باشد که هیچ وقت احتیاجی به خدمات لوله بازکنی نداشته باشیم ؟ در برخی اصلا مقدور نیست ولی در صورتی که کاربری ساختمان مسکونی است می توانید با رعایت چند نکته بتوانیم جلوی گرفتگی لوله را گرفت و دیگر نیازی به لوله بازکنی پیدا نکنیم
  در مواقع گرفتگی لوله چه کاری را می بایست انجام داد ؟ در صورتی که شما از افرادی هستید که با گرفتگی لوله در حوالی میدان بهمن روبرو می شوید می بایست نکاتی را برای جلوگیری از انسداد لوله مد نظر داشته باشید و تمام این موارد را کاملا رعایت نمایید تا اینگونه شاهد مسدود شدن زودهنگام لوله های منزل خود نباشید می توانید از صافی های موجود در بازار تهیه کنید ودر ورودی مجرای خود قرار دهید و سعی کنید اکثر مواقع از صافی مناسب استفاده نمایید و گاهی نیز امتحان کنیم که زباله خیلی بزرگ توان عبور کردن از توری و درپوش لوله ها را نداشته باشید . پس از شستشو مکان هایی مانند آشپزخانه ، حیاط و پارکینگ و یا … که دارای اجسام درشت هستند سعی نماییم از ورود اشیا و یا سنگ ریزه ها و یا … جلوگیری نمایید و بعد از پایان نیز چند دقیقه آب را داخل مجرای فاضلاب قرار بدهید و یا آب را در داخل ظرفی پر کرده و به داخل ظرفی پر نمایید این کار موجب این می شود که در درون لوله در صورتی که موادی هم جمع شده باشد تا حدود بسیار زیادی جهت هدایت آنها مفید باشد

  لوله بازکنی در حوالی میدان بهمن

  نویسنده مطلب: admin

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *