لوله بازکنی در حوزه میدان هفت تیر

باز نمودن لوله های محکم با ابزار روز عدم خرابی و یا قیمت ارزان . رسوب گیری جرم گیری درون مجرا ها تا طول ۵۰ متر با فنر و کمپرس هوا برطرف نمودن نم و رطوبت رفع نمودن چکه سقف بدون کنده کاری با خمیر خاص و توسط همکاران پر تجربه ما .
لوله بازکنی مجرا های اصلی آپارتمان ها و مجرا های منهول ها با دستگاه بزرگ لوله بازکنی و با فنر دور ۲۴ شستشو درون مجرا و منهول با فشار بالا آب و متراکم نمودن هوا و تمیز نمودن داخل لوله توسط ماشین واتر جت تعمیر توالت فرنگی و مرمت به صورت کلی و جزئی ، تبدیل دستشویی ایرانی به فرنگی و یا تبدیل دستشویی فرنگی به توالت ایرانی
مشخص کردن ترکیدن مجرا آب و پساب تخلیه کردن چاه با تانکر های بزرگ و متوسط لایروبی توسط نیروی انسانی ، کندن چاه آب و فاضلاب با حداقل کندن ، کشیدن لوله پساب و گذاردن ونت هوای داخل چاه به خارج از آپارتمان برای اینکه گاز داخل چاه مناسبتر خارج گردد اصولا لوله را تا بالای خانه ادامه می دهیم و یا در پاره ای از موارد همان مجرا که راه آب پشت بام ساختمان امتداد دارد استفاده می نماییم مجرای پساب که از بام به طرف چاه منحرف بشود احتمالا به خاطر نداشتن صافی زودتر گیر می کند و خاطر اینکه هنگام بارندگی با این مشکل روبرو نشویم خوب است که قبل از شروع فصل بارندگی همه مسیر با وسیله لوله بازکنی بازدید بشود .
لوله بازکنی در در حوزه میدان هفت تیر ، به صورت شبانه روزی رفع کردن گرفتگی سیفون ، برطرف انسداد توالت فرنگی ارزانتر فوری در سریعترین زمان علت انسداد شتر گلو و مجرا فاضلاب ها در آپارتمان های جدید و قدیمی .
علت گرفتن سیفون در خانه های جدید عموما ریختن زباله و یا شن و خاک داخل لوله پساب می باشد .
دلیل دیگر از دلایل انسداد لوله پساب ها در خانه های نو افتادن اشیا پلاستیکی ، توپ و یا اسباب بازی کودکان در درون لوله است بیشترین علت گرفتگی لوله و سیفون در ساختمان های قدیمی عدم شیب استاندارد می باشد ، از علل دیگر می توان به این موارد اشاره نمود لوله کشی غیر استاندارد ریختن روغن مازاد غذا در درون سینک ، ته مانده غذایی که در داخل ظرفشویی می ریزیم کولک البسه بستن جرم در درون لوله و … می باشد .
بهترین کار های لوله بازکنی و برطرف نمودن انسداد سیفون و توالت در در حوزه میدان هفت تیر
بازکردن شتر گلو توالت توسط پمپ تراکم هوا و بدون استفاده از فنر .
جهت باز کردن سیفون توالت فرنگی عمدتا از متراکم کردن هوا استفاده می گردد زیرا فنر زدن به توالت فرنگی ممکن است که تیرگی فنر به داخل سیفون بچسبد و رنگ کاسه را کدر کند .
لوله بازکنی با فنرهای بلند و کوتاه برطرف نمودن انسداد با ابزار سه نظام با فنرهای فولادی و فنرهای معمولی .
بیشتر اوقات لوله فاضلاب ظرفشویی یا دستشویی به مرور گرفته می شود و آب خوب رد نمی شود .
همکاران ما کوشش می کنند که پاسخگوی احتیاجات شما در تمام شبانه روز در خانه شما سروران باشند . کافی است در هر قسمتی از سطح شهر تهران با تامکا تماس حاصل نمایید تا بتوانیم در سریع ترین زمان خدمات و سرویس مناسب را در حوزه میدان هفت تیر عرضه کنیم . همکاران ما خیلی با مهارت و فنی هستند به همین دلیل به شما اطمینان می دهیم که هدف ما کسب نظر مثبت شماست .

ابتدا به شواهد لبریز شده چاه اشاره می کنیم سرریز شدن چاه نشانه های متعددی را دارا می باشد که ممکن است ناگهانی با آن مواجه بشیم و در اینجا بهعلل و نشانه های آن بررسی می کنیم :
۱-چاه چند سال است که تخلیه نشده است ؟
۲-به تازگی آیا بوی نامطبوع فاضلاب در ساختمان می پیچد ؟
۳-آیا انسداد توالت پیش آمد ؟
۴-آیا حشرات موزی وجودشان زیادتر مشاهده می گردد ؟
۵-آیا ترک یا فرو رفتگی در دور چاه پدید آمده ؟
این علایمی است که می تواند به شما نشان بدهد که فاضلاب شما پر شده و یا می خواهد پر شود که باید فورا نسبت به آن اقدام نمایید . بایستی گفت که چاه فاضلاب در طی سال ها متمادی و با گذشت زمان چاه با فرسودگی مواجه می شود . چاه فاضلاب بهتر می باشد هر چند سال بازدید بشود . تا از حادثه قابل پیشگیری جلوگیری کنیم .
دلیل بوی نامطبوع که گاهی امکان دارد از چاه توالت استشمام شود این است که پس از گذشت روزهایی ارگانیسم ها بی هوازی موجود در چاه اقدام به تجزیه آن می کنند و در نتیجه این فرآیند ، گازهایی مانند آمونیاک ، متان و هیدروژن سولفوره تولید می شوند . این گازها کم کم از چاه بالا می آیند و بوهای نامطبوعی در محیط سرویس بهداشتی پخش می کنند در صورتی که اگر مانعی در سرویس بهداشتی وجود نداشته باشد این گازهای نامطبوع به سادگی باعث بدبو شدن محیط می شوند .

آیا راهی وجود دارد که نیازی به خدمات لوله بازکنی پیدا نکنیم ؟ در زمان هایی اصلا مقدور نیست ولی در صورتی که کاربری ساختمان مسکونی است می توان با رعایت چند نکته می توانیم جلوی مسدود شدن لوله را بگیریم و دیگر احتیاجی به لوله بازکنی نداشته باشیم
هنگام انسداد لوله فاضلاب چه کاری را باید انجام داد ؟ در صورتی که شما از افرادی هستید که با انسداد لوله در حوزه میدان هفت تیر مواجه می شوید بایستی نکاتی را برای پیشگیری از مسدود شدن لوله مد نظر بگیرید و موارد زیر کاملا مراعات کنید تا به این وسیله نظاره گر انسداد زودهنگام لوله های محل زندگی خود نباشید حتی الامکان از صافی های موجود در بازار تهیه کنید ودر ورودی مجرای خود قرار دهید و تلاش کنید همیشه از درپوش مناسب استفاده نمایید و گاهی نیز امتحان کنیم که زباله خیلی بزرگ توان گذر از در پوش و توری مجازی فاضلاب را نداشته باشید . بعد از شستشو محیط هایی مانند آشپزخانه ، حیاط و پارکینگ و یا … که دارای سنگ ریزه می باشند تلاش نماییم از ورود آشغال و یا خرده سنگ ها و یا … جلوگیری کنید و پس از پایان نیز چند دقیقه آب را درون مجرای فاضلاب بگذارید و یا اینکه آب را در درون سطلی پر کنید و به داخل سطلی پر کنید این کار باعث این می شود که در بین لوله اگر موادی هم جمع شده باشد تا حدود بسیار زیادی برای هدایت آنها مفید باشد

آیا امکانی وجود دارد که هیچ وقت نیازی به لوله بازکنی پیدا نکنیم ؟ در برخی اصلا امکان ندارد اما در صورتی که کاربری ساختمان مسکونی باشد می توان با رعایت چند نکته بتوانیم جلوی انسداد لوله را بگیریم و دیگر نیازی به لوله بازکنی نداشته باشیم
لحظه انسداد لوله چه کاری را می بایست انجام داد ؟ اگر شما از افرادی هستید که با گرفتگی لوله در حوزه میدان هفت تیر مواجه می شوید باید چند نکته را برای پیشگیری از مسدود شدن مجرای فاضلاب در نظر بگیرید و تمام این موارد را به طور کامل مراعات کنید تا به این وسیله شاهد انسداد زودهنگام لوله های منزل خود نباشید می توانید از صافی های موجود در بازار تهیه کنید ودر دهانه لوله های خود بگذارید و تلاش کنید اکثر مواقع از توری مناسب استفاده نمایید و در فواصل زمانی نیز امتحان کنیم که آشغال خیلی بزرگ توان عبور از توری و صافی لوله ها را نداشته باشید . بعد از شستشو محیط هایی مثل آشپزخانه ، حیاط و پارکینگ و یا … که دارای سنگ ریزه می باشند تلاش نماییم از ورود اشیا و یا خرده سنگ ها و یا … جلوگیری نمایید و پس از اتمام نیز چند لحظه آب را داخل مجرای فاضلاب قرار بدهید و یا اینکه آب را در درون ظرفی پر کنید و به داخل سطلی پر نمایید این کار باعث این می شود که در درون لوله اگر موادی هم رسوب کرده باشد تا حدود بسیار زیادی جهت هدایت آنها مفید باشد

لوله بازکنی در حوزه میدان هفت تیر

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *