لوله بازکنی در ناحیه شهرک قدس

ابتدا به نشانه ها پرشدن شده چاه اشاره داریم سرریز شدن چاه نشانه های زیادی را دارا می باشد که ممکن است یک روز با آن مواجه بشیم و در این مقال بهعلل و نشانه های آن اشاره می کنیم :
۱-چاه چه مدت هست که تخلیه نشده است ؟
۲-به تازگی آیا بوی بد فاضلاب در ساختمان وجود دارد ؟
۳-آیا گرفتگی توالت پدید آمد ؟
۴-آیا حشرات موزی وجودشان بیشتر ملاحظه می گردد ؟
۵-آیا شکستگی یا تو رفتگی در دور چاه پدید آمده ؟
این علایمی است که خواهند توانست به شما بگوید که پساب شما پر شده و یا می خواهد پر شود که بایستی فورا نسبت به آن اقدام نمایید . بایستی گفت که چاه فاضلاب در طی سال ها متوالی و با مرور زمان چاه با فرسودگی مواجه می شود . چاه فاضلاب بهتر می باشد هر چند سال بازدید بشود . تا از حوادث قابل پیشگیری جلوگیری کنیم .
دلیل بوی نامطلوب که گاهی ممکن است از چاه دستشویی استشمام شود این است که پس از گذشت زمانی ارگانیسم ها بی هوازی موجود در چاه اقدام به تجزیه آن می کنند و در نتیجه این فرآیند ، گازهایی مثل آمونیاک ، متان و هیدروژن سولفوره تولید می شوند . این گازها کم کم از چاه بالا می آیند و بوهای نامطلوبی در فضای توالت پخش می شود حالا اگر مانعی در سرویس بهداشتی وجود نداشته باشد این گازهای نامطبوع به سادگی باعث بدبو شدن محیط می شوند .
شاید این سوال برای شما مطرح باشد که مادر چه ساعاتی از روز را در خدمت شما هم هم میهنان عزیز باشیم و چه مقدار وقت نیاز هست تا ما در خانه شما حاضر به انجام وظیفه بشویم ؟
پرسنل تامکا به صورت شبانه روزی در کنار شما بزرگواران آماده ارایه خدمات در ناحیه شهرک قدس هستیم و هر زمانی که شما مناسب بدانید آمادگی خدمت رسانی را به شما همشهریان را داریم
ممکن است شما پرسش های متعددی را از ما داشته باشید که آیا چاه دوباره پر می شود ؟ اگر در دیواره ها و کف آن لجن و لایه های رسوبی به وجود آمده است مجددا پر خواهد شد ؟
ما در موقع تخلیه چاه همه موارد را بررسی خواهیم کرد و اگر که نیازی بود که لایروبی و یا کف تراشی بشه حتما به شما مشاوره خواهیم داد شما خواهید توانست برای دریافت بیشتر و گرفتن مشاوره در هر زمینه ای با ما ارتباط برقرار کنید
لوله بازکنی در در ناحیه شهرک قدس ، به صورت ۲۴ ساعته برطرف کردن گرفتگی سیفون ، برطرف انسداد توالت ارزانتر سریع در سریعترین زمان دلیل انسداد شتر گلو و مجرا فاضلاب ها در آپارتمان های جدید و قدیمی .
دلیل گرفتگی سیفون در خانه های جدید معمولا ریختن زباله و یا شن و خاک داخل مجرا فاضلاب می باشد .
دلیل دیگر از دلایل گرفتگی لوله فاضلاب ها در ساختمان های جدید افتادن اجسام پلاستیکی ، توپ و یا اسباب بازی کودکان در داخل مجرا است عمده ترین علت گرفتگی لوله و سیفون در ساختمان های کهنه نبود شیب استاندارد است ، از علل دیگر می توان به این موارد اشاره نمود لوله کشی نامناسب ریختن روغن مازاد خوراک غذایی در درون سینک ، باقیمانده غذایی که در داخل ظرفشویی ریخته می شود کولک البسه بستن جرم در داخل مجرا و … می باشد .
بهترین کار های لوله بازکنی و رفع نمودن گرفتگی سیفون و توالت فرنگی در در ناحیه شهرک قدس
بازنمودن سیفون توالت فرنگی با دستگاه متراکم کننده باد و بدون استفاده از فنر .
برای باز کردن سیفون توالت فرنگی معمولا از متراکم نمودن هوا استفاده می گردد چون فنر زدن به توالت فرنگی ممکن است که سیاهی فنر به داخل سیفون چسبیده شود و رنگ کاسه را کدر کند .
لوله بازکنی توسط فنرهای بلند و کوتاه برطرف نمودن انسداد توسط دستگاه سه نظام با فنرهای فولادی و فنرهای معمولی .

در مواردی که کشش آب به سختی و خیلی آرام می شود با پمپ کردن معمولی به روش زیر می توانیم لوله را باز کرد :
۱-کار به این روش است که آب را اول در کاسه دستشویی و یا کف بازی کنیم و سپس پمپ را با فشار مضاعف در آن مکان قرار می دهیم فشار سبب متراکم کردن لاستیک پمپ به درون شترگلو می شود و در نتیجه انسداد مجرا بر طرف می شود .
۲- متراکم کردن هوا :
در صورتی که به دلیل بودن شئ بیرونی یا سفت شدن فضولات باشد بایستی لوله را توسط تراکم باد باز نمود این وسیله مخزنی دارد که با تلمبه زدن هوا داخل آن فشرده می شود و نشانگر با حرکت بر روی صحفه گیج میزان فشردگی هوا را نشان می دهد .
با حفظ دقیق و مطمئن سیستم به صورتی که خطر پس زدن و سانحه پدید نیاید اهرم دستگاه را می کشیم و کار پمپ کردن با تولید صدای شدیدی انجام خواهد شد و مجرا بلافاصله باز می گردد .
در صورت لزوم عمل متراکم کردن هوا با دستگاه را چند دفعه انجام می دهیم تا مجرا گرفته شده باز شود .
یکی دیگر از روش این است که با روان آب به درون لوله ها و مشاهده عبور سریع ، باز شدن مجرا آزمایش می گردد فنر زدن چنانکه به روش تراکم نمودن هوا نمی توانیم مجرا را بازگشایی نماییم ، روش فنر زنی را به کار می گیریم در صورت مسافت مکان انسداد با شتر گلو زیاد باشد عمل فنر زدن با دستگاه خاصی انجام می گیرد این دستگاه نیاز به برق دارد .
اگر کارهای پیشین جواب گو مناسبی نباشد و باز نشود از روش کمپرس هوا نتوانیم لوله را باز نماییم روش فنر زدن را انجام می دهیم قسمت ابتدایی فنر تقریبا ۱۰ سانتی متر تز و مستقیم و از جنس محکم می باشد قسمت اولیه پیچ ها مخروطی در فنر ، سبب سردادن اجسام به جلو می گردد . عملکرد این وسیله با صدای وزوز و با چرخش فنر و بازی کردن آن به سمت جلو گرفتگی را باز می کند .
در این حال با ریختن آب با فشار زیاد و عبور سریع آن ، عمل انجام شده را آزمایش می کنیم . امروزه ما از دستگاه های لوله بازکن مدرن که سریعا عملیات را به سر انجام می رسانند و به فرم های مختلف است ، استفاده می شود .

دلیل گرفتگی لوله ها :
بیشتر مواقع راه آب دستشویی یا ظرفشویی با گذشت زمان گرفته خواهد شد و آب خوب رد نمی شود .
هر از گاهی بایستی توسط سیفون تلمبه بکنید . یا می توانید از مواد بازکننده مانند چنته استفاده نمایید تا پساب باز بشود ولی اشکال اینجاست که استفاده از این مواد امکان دارد باعث ایراد شوند زیرا اسید جدار لوله ها رو دچار خوردگی می کنند و یا دچار پوسیدگی می کنن .
کافیست تا لوله پساب مقداری قدیمی باشند یا مقداری دچار پوسیدگی کمی باشه تا با ریختن این مواد،مجرا آسیب ببیند و فاجعه به بار بیاید .

دلیل مسدود شدن لوله ها :
بیشتر اوقات راه آب دستشویی و یا ظرفشویی به مرور زمان گرفته خواهد شد و آب به راحتی رد نمی شود .
هر چند وقت باید توسط سیفون تلمبه بکنید . یا می توانید از مواد بازکننده مثل چنته استفاده کنید تا پساب باز شود ولی اشکال اینجاست که این مواد ممکن است باعث اشکال شوند به این دلیل مواد اسیدی جدار لوله ها رو می خورند و یا دچار پوسیدگی می کنن .
کافیست تا لوله فاضلاب مقداری کهنه باشند یا مقداری دچار پوسیدگی کمی باشه تا با تماس این مواد،مجرا آسیب ببیند و فاجعه به بار بیاید .

لوله بازکنی در ناحیه شهرک قدس

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *