لوله بازکنی غرب تهران

در مواردی که کشش آب به سختی و خیلی به کندی می شود با پمپ کردن معمولی به روش زیر می توانیم لوله را باز نمود :
۱-کار به این روش است که آب را در ابتدا در کاسه دستشویی و یا کف بازی کنیم و بعد از آن پمپ را با فشار در آن مکان قرار می دهیم فشار موجب تراکم لاستیک پمپ به داخل سیفون می گردد و در نتیجه انسداد مجرا مرتفع می شود .
۲- متراکم کردن باد :
در صورتی که به دلیل وجود شئ بیرونی یا سخت شدن فضولات باشد باید لوله را با متراکم کردن باد باز کرد این وسیله تانکی دارد که با تلمبه زدن هوا داخل آن فشرده می شود و عقربه با جابجایی روی صحفه مدرج میزان فشار هوا را نشان می دهد .
با نگهداری دقیق و کامل سیستم به طوری که مخاطره لگد زدن و سانحه پدید نیاید اهرم دستگاه را خواهیم کشید و کار پمپ شدن با تولید صدای مهیب انجام خواهد شد و لوله بلافاصله باز می گردد .
در صورت نیاز عمل متراکم کردن هوا با دستگاه را چندین بار انجام خواهیم داد تا مجرا مسدود شده بازگشایی شود .
یکی دیگر از راه کار این می باشد که با ریختن آب به داخل لوله ها و مشاهده عبور سریع ، باز شدن مجرا آزمایش می گردد فنر زنی چنانکه به طریق تراکم کردن هوا نمی توانیم لوله را باز نماییم ، روش فنر زنی را به کار می گیریم اگر فاصله مکان انسداد با شتر گلو زیاد است عمل فنر زدن با دستگاه خاصی انجام می گیرد این دستگاه نیاز به انرژی الکتریکی دارد .
در صورتی که روش پیشین جواب گو خوبی نباشد و باز نگردد از روش تراکم هوا نتوانیم مجرا را باز کنیم فنر زدن را به کار می گیریم قسمت ابتدایی فنر تقریبا ۱۰۰ میلیمتر تز و صاف و از مواد محکم است قسمت اولیه پیچ ها مخروطی در فنر ، سبب سردادن اجسام به جلو می شود . عملکرد این دستگاه با صدای وزوز و با چرخیدن فنر و بازی کردن آن به سمت جلو گرفتگی را باز خواهد کرد .
در اینجا با ریختن آب با فشار بسیار زیاد و کشش سریع آن ، کار انجام گرفته را امتحان می کنیم . امروزه ما از ماشین آلات لوله بازکن جدید که به سرعت کار را انجام می دهند و به فرم های متفاوت است ، استفاده می شود .
لوله بازکنی در غرب تهران ، به صورت شبانه روزی رفع نمودن گرفتگی سیفون ، برطرف گرفتگی توالت با قیمت کمتر سریع در کمترین زمان دلیل انسداد سیفون و مجرا پساب ها در ساختمان های نو و قدیمی .
علت گرفتگی سیفون در ساختمان های جدید معمولا ریخته شدن آشغال و یا ماسه و خاک داخل مجرا فاضلاب می باشد .
دلیل دیگر از دلایل گرفتگی مجرا پساب ها در آپارتمان های جدید افتادن اجسام پلاستیکی ، توپ و یا اسباب بازی کودکان در درون مجرا است عمده ترین علت گرفتگی لوله و سیفون در منازل کهنه نبود شیب درست می باشد ، از علل دیگر می توان به این موارد اشاره کرد لوله کشی نامناسب ریخته شدن روغن اضافی غذا در درون ظرفشویی ، ته مانده غذایی که در داخل ظرفشویی می ریزیم کولک البسه بستن جرم در داخل لوله و … می باشد .
بهترین کار های لوله بازکنی و برطرف نمودن گرفتگی سیفون و سرویس بهداشتی در غرب تهران
بازنمودن شتر گلو توالت توسط پمپ کمپرس هوا و بدون استفاده از فنر .
جهت باز کردن سیفون توالت معمولا از کمپرس باد استفاده می گردد زیرا فنر زدن به توالت فرنگی ممکن است که تیرگی فنر به درون سیفون چسبیده شود و رنگ کاسه را کدر کند .
لوله بازکنی توسط فنرهای طویل و کوتاه برطرف کردن انسداد توسط ابزار سه نظام با فنرهای فلزی و فنرهای ساده .
بوی بد فاضلاب سلامت کودکان و سالمندان را بیشتر تهدید می کند :
گاز سولفید هیدروژن یا گازهای پساب موادی سمی هستند که از تجزیه مواد موجود در چاه پساب ایجاد می کردند گازهای موجود در فاضلاب اثرات مزمن زیاد را دارا می باشد در دوزهای خیلی پایین این گاز باعث امراضی مانند بی حالی ، حالت تهوع و سیستم گوارشی می شود
اگر تماس با گاز ادامه داشته باشد شخص امکان دارد دچار مسمویت حاد شوند .
در این وضعیت علاوه بر تحریک چشم ها و ریه ها امکان دارد کاهش ضربان قلب ، خستگی ، رخوت و عرق سرد هم در افراد به خاطر مواجه با گاز پدید آید

درمواقعی نیاز به لوله بازکنی داشته باشیم بهترین روش چه می تواند باشد ؟در مواقعی که نیاز به یک لوله بازکنی داریم بایستی با تامکا ارتباط برقرار کنید دارا بودن مراکز لوله بازکنی در سراسر غرب تهران خدمات لوله بازکنی را در کمترین زمان ارایه می کند از این رو در مواقعی که نیاز به خدمات لوله بازکنی داشته باشند می توانند با خدمات لوله بازکنی تامکا تماس داشته باشند و از خدمات لوله بازکنی در غرب تهران بهره بگیرند لازم به ذکر است لوله بازکنی تامکا آماده ارایه خدمات به مشتریان محترم در تهران است

ممکن است این پرسش برای شما مطرح باشد که مادر چه زمان هایی از روز را در خدمت شما هم هم میهنان عزیز باشیم و چه مقدار وقت احتیاج است تا ما در خانه شما حاضر به انجام وظیفه بشویم ؟
ما تامکا به صورت تمام وقت در خدمت شما عزیزان آماده ارایه خدمات غرب تهران هستیم و هر زمانی که شما مناسب بدانید آمادگی خدمت رسانی را به شما بزرگواران را داریم
شاید که شما سوالات زیادی را از ما داشته باشید که آیا چاه مجددا پر می شود ؟ اگر در دیواره ها و کف آن لجن و لایه های لجن به وجود آمده است دوباره پر خواهد شد ؟
ما در موقع تخلیه چاه همه موارد را بررسی می کنیم و اگر که نیازی بود که لایروبی و یا کف تراشی شود حتما به شما مشاوره می دهیم شما می توانید برای کسب بیشتر و گرفتن مشاوره در هر مورد با ما تماس بگیریدلوله بازکنی تامکا چرا انتخاب اول شماست.

 • تامکا مشتری مدارترین مرکز لوله بازکنی غرب تهران
 • لوله بازکنی تامکا، غرب تهران به همراه مناسب ترین قیمت و خدمات عالی
 • لوله بازکنی به همراه دستگاه های برتر در غرب تهران
 • داشتن رضایت مشتری از موارد ویژه غرب تهران است
 • لوله بازکنی غرب تهران

  نویسنده مطلب: admin

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *