لوله بازکنی همت غرب

اول به شواهد لبریز شده چاه اشاره می کنیم سرریز شدن چاه نشانه های زیادی را دارد که ممکن است ناگهانی با آن برخورد کنیم و در این مقال بهعلل و نشانه های آن بررسی می کنیم :
۱-چاه چند سال است که تخلیه نشده است ؟
۲-به تازگی آیا بوی بد پساب در خانه می پیچد ؟
۳-آیا انسداد توالت پیش آمد ؟
۴-آیا حشرات وجودشان زیادتر مشاهده می گردد ؟
۵-آیا ترک یا فرو رفتگی در دور چاه پدید آمده ؟
این علایمی است که خواهند توانست به شما بگوید که فاضلاب شما پر شده و یا می خواهد پر شود که بایستی فورا نسبت به آن توجه نمایید . لازم به ذکر است که چاه پساب در طی سال ها متمادی و با گذشت زمان چاه با فرسودگی مواجه می شود . چاه فاضلاب بهتر می باشد هر چند سال بازدید گردد . تا از حوادث قابل پیشگیری جلوگیری نماییم .
دلیل بوی نامطلوب که گاهی امکان دارد از چاه توالت به مشام برسد این است که پس از گذشت روزهایی میکرو ارگانیسم ها بی هوازی موجود در چاه اقدام به تجزیه آن می کنند و در نتیجه این فرآیند ، گازهایی همانند آمونیاک ، متان و هیدروژن سولفوره تولید می شوند . این گازها به آرامی از چاه بالا می آیند و بوهای نامطبوعی در محیط سرویس بهداشتی پخش می کنند حالا اگر مانعی در سرویس بهداشتی نباشد این گازهای بدبو به راحتی باعث بدبو شدن فضا می شوند .
لوله بازکنی در همت غرب ، به صورت ۲۴ ساعته برطرف نمودن گرفتگی سیفون ، رفع گرفتگی توالت فرنگی با قیمت کمتر فوری در سریعترین زمان علت گرفتگی شتر گلو و لوله پساب ها در ساختمان های جدید و قدیمی .
دلیل گرفتن سیفون در ساختمان های نوساز معمولا ریخته شدن زباله و یا ماسه و خاک درون لوله فاضلاب می باشد .
یکی دیگر از دلایل انسداد لوله پساب ها در ساختمان های جدید افتادن اجسام پلاستیکی ، توپ و یا اسباب بازی کودکان در داخل لوله می باشد عمده ترین علت گرفتگی لوله و سیفون در منازل کهنه نبود شیب مناسب است ، از علل دیگر می توان به این موارد اشاره نمود لوله کشی غیر اصولی ریختن روغن اضافی غذا در درون سینک ، باقیمانده غذایی که در داخل ظرفشویی می ریزیم کولک لباس ها بستن رسوب در داخل مجرا و … می باشد .
بهترین تکنیک های لوله بازکنی و برطرف کردن گرفتگی سیفون و سرویس بهداشتی در همت غرب
بازنمودن سیفون توالت با دستگاه متراکم کننده باد و بدون استفاده از فنر .
برای باز نمودن سیفون توالت فرنگی بیشتر از کمپرس باد استفاده می گردد چون فنر زدن به توالت فرنگی شاید که تیرگی فنر به درون سیفون چسبیده شود و رنگ کاسه را کدر کند .
لوله بازکنی با فنرهای طویل و کوتاه رفع کردن انسداد با ابزار سه نظام با فنرهای فلزی و فنرهای ساده .
دلیل مسدود شدن لوله ها :
بیشتر مواقع راه آب دستشویی و یا ظرفشویی با گذشت زمان گرفته می شود و آب به راحتی رد نمی شود .
هر چند وقت بایستی با سیفون تلمبه بزنید . یا از مواد لوله بازکن مانند چنته استفاده نمایید تا راه آب باز شود ولی ایراد اینجاست که این مواد امکان دارد باعث ایراد شوند به این دلیل مواد اسیدی جدار لوله ها رو دچار خوردگی می کنند و یا سوراخ می کنن .
کافیه تا لوله آبریز مقداری کهنه باشند یا مقداری دچار پوسیدگی کمی باشه تا با تماس این مواد،لوله آسیب ببیند و فاجعه به بار بیاید .

باز کردن لوله های سخت با ابزار روز عدم خرابی و یا قیمت ارزان . رسوب گیری جرم گیری درون مجرا ها تا طول ۲۰ متر توسط فنر و کمپرس باد رفع کردن نم و رطوبت برطرف نمودن چکه سقف بدون کنده کاری با مواد خاص و توسط استادکاران با تجربه ما .
لوله بازکنی مجرا های اصلی آپارتمان ها و مجرا های منهول ها با دستگاه بزرگ لوله بازکنی و با فنر دور ۲۴ پاک نمودن درون لوله و منهول با فشار بالا آب و متراکم کردن باد و تمیز نمودن داخل لوله توسط دستگاه واتر جت رفع عیب توالت فرنگی و مرمت به صورت کلی و جزئی ، تبدیل توالت سنتی به فرنگی و یا تبدیل سرویس بهداشتی فرنگی به دستشویی ایرانی
تشخیص ترکیدن مجرا آب و پساب تخلیه چاه توسط تانکر های بزرگ و متوسط رسوب گیری توسط نیروی انسانی ، حفر کردن چاه آب و فاضلاب با کمترین کندن ، کشیدن لوله پساب و گذاشتن خروجی هوای داخل چاه به خارج از آپارتمان برای اینکه گاز درون چاه بهتر تخلیه گردد اصولا مجرا را تا بالای ساختمان ادامه می دهیم و یا در پاره ای از موارد همان مجرا که راه آب پشت بام ساختمان ادامه دارد استفاده می کنیم مجرای پساب که از بام به سمت چاه هدایت بشود معمولا به خاطر نداشتن توری زودتر کیپ می شود و خاطر اینکه موقع بارندگی با این مورد روبرو نشویم بهتر است که قبل از شروع فصل بارش باران کل مسیر با ابزار لوله بازکنی چک شود .

لوله بازکنی در همت غرب ، شبانه روزی برطرف کردن انسداد سیفون ، رفع انسداد توالت ارزانتر فوری در سریعترین زمان علت انسداد سیفون و مجرا فاضلاب ها در آپارتمان های نو و قدیمی .
علت گرفتن سیفون در خانه های جدید معمولا ریختن زباله و یا شن و خاک درون لوله فاضلاب می باشد .
یکی دیگر از علت ها گرفتگی لوله پساب ها در ساختمان های جدید افتادن اشیا پلاستیکی ، توپ و یا اسباب بازی بچه ها در داخل لوله است عمده ترین علت گرفتگی لوله و سیفون در ساختمان های قدیمی نداشتن شیب مناسب است ، از علل دیگر می توان به این موارد اشاره نمود لوله کشی نامناسب ریختن روغن مازاد خوراک غذایی در درون سینک ، باقیمانده غذایی که در درون ظرفشویی می ریزیم کولک البسه باقی ماندن جرم در درون مجرا و … می باشد .
بهترین تکنیک های لوله بازکنی و رفع نمودن گرفتگی سیفون و توالت در همت غرب
بازکردن شتر گلو توالت توسط دستگاه تراکم باد و بدون استفاده از فنر .
جهت باز کردن سیفون توالت فرنگی بیشتر از تراکم باد استفاده می گردد زیرا فنر زدن به توالت فرنگی شاید که سیاهی فنر به درون سیفون بچسبد و رنگ کاسه را کدر کند .
لوله بازکنی توسط فنرهای بلند و کوتاه برطرف کردن انسداد توسط ابزار سه نظام با فنرهای فولادی و فنرهای معمولی .

باز نمودن لوله های محکم با دستگاه روز عدم خرابی و یا قیمت ارزان . رسوب گیری جرم گیری درون لوله ها تا طول ۲۰ متر با فنر و متراکم نمودن باد رفع کردن نم و خیسی برطرف نمودن چکه سقف بدون کنده کاری با مواد مخصوص و با همکاران با تجربه ما .
لوله بازکنی لوله های اصلی خانه ها و مجرا های منهول ها با دستگاه بزرگ لوله بازکنی و توسط فنر دور ۲۴ شستشو داخل لوله و منهول با فشار زیاد آب و تراکم باد و تمیز نمودن درون لوله توسط ماشین واتر جت تعمیر توالت فرنگی و مرمت به صورت کلی و جزئی ، تبدیل سرویس بهداشتی ایرانی به فرنگی و یا تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی
مشخص کردن ترکیدگی لوله آب و فاضلاب تخلیه کردن چاه با ماشین های بزرگ و متوسط رسوب گیری توسط نیروی انسانی ، کندن چاه آب و فاضلاب با حداقل کنده کاری ، لوله کشی پساب و گذاشتن تهویه هوای داخل چاه به بیرون از ساختمان جهت اینکه گاز داخل چاه مناسبتر خارج گردد معمولا لوله را تا بالای ساختمان ادامه می دهیم و یا بعضی مواقع همان لوله که راه آب طبقه بالا آپارتمان ادامه دارد استفاده می نماییم مجرای پساب که از بام به سمت چاه منحرف بشود احتمالا به خاطر نبود توری تندتر کیپ می شود و برای اینکه موقع بارندگی با این مورد مواجه نشویم بهتر است که پیش از شروع فصول بارندگی کل مسیر با ابزار لوله بازکنی بازدید بشود .

لوله بازکنی همت غرب

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *