لوله بازکنی ولنجک

گرانسداد ولنجک به خاطر وجود آشغال خارجی یا سخت شدن لجن باید لوله را به وسیله هوا باز کنیم
این ابزار مخزنی دارد که با تلمبه زدن هوا ، هوا را درون آن فشرده می کنیم و عقربه با حرکت روی صفحه مدرج مقدار فشار هوا را نشان می دهد . با نگهداری کامل خروجی دستگاه محکم نگه داریم تا اینگونه خطر لگد زدن بوجود نیاید اهرم دستگاه را می کشیم و عمل پمپ شدن با تولید صدای شدید انجام و لوله سریعا باز خواهد شد تشخیص شکستگی انواع لوله های آب و فاضلاب با بالا تشخیص نم و رطوبت و گازهای نامطبوع انتشار یافته از شبکه لوله کشی ساختمان ، نظارت بر سیستم موتور خانه ، ترمیم خرابی لوله کشی ، رفع گرفتگی مجاری فاضلاب توسط ابزار ژنراتور توسط فنرهای گوناگون در سایزهای مختلف بیرون آوردن با ضمانت اجسام وارد شده به مجرا فاضلاب نصب همه نوع سرویس های بهداشتی ، لوله بازکنی آشپزخانه ، لوله بازکنی توالت ، لوله بازکنی حمام ، رفع گرفتگی لوله حمام ، رفع گرفتگی لوله های سیمانی ، لوله بازکنی لوله های پلی اتیلن توسط فنر لوله بازکن .
باز کردن لوله های محکم با ابزار روز عدم خرابی و یا قیمت ارزان . رسوب گیری جرم گیری داخل مجرا ها تا طول ۳۰ متر توسط فنر و متراکم نمودن باد رفع نمودن نم و خیسی رفع نمودن چکه سقف بدون کنده کاری توسط خمیر مخصوص و توسط استادکاران پر تجربه ما .
لوله بازکنی لوله های اصلی خانه ها و لوله های منهول ها با دستگاه بزرگ لوله بازکنی و با فنر دور ۵۴ پاک نمودن داخل لوله و منهول با فشار زیاد آب و متراکم نمودن هوا و پاک کردن درون مجرا توسط دستگاه واتر جت تعمیر توالت فرنگی و مرمت به صورت کلی و جزئی ، تبدیل دستشویی سنتی به فرنگی و یا تبدیل سرویس بهداشتی فرنگی به دستشویی ایرانی
تشخیص ترکیدگی مجرا آب و فاضلاب تخلیه نمودن چاه با تانکر های بزرگ و متوسط رسوب گیری با نیروی انسانی ، حفاری چاه آب و پساب با حداقل کندن ، لوله کشی فاضلاب و گذاردن تهویه هوای درون چاه به خارج از آپارتمان برای اینکه هوا داخل چاه بهتر تخلیه گردد معمولا مجرا را تا بالای خانه ادامه می دهیم و یا در پاره ای از مواقع همان مجرا که راه آب طبقه بالا خانه ادامه دارد استفاده می کنیم مجرای پساب که از بام به سمت چاه منحرف بشود عمدتا به خاطر نبود صافی تندتر کیپ می شود و برای اینکه هنگام بارندگی با این مورد مواجه نشویم خوب است که قبل از شروع فصل بارش های جوی تمام مسیر با دستگاه لوله بازکنی چک شود .
بیشتر اوقات لوله فاضلاب ظرفشویی یا دستشویی به مرور مسدود می شود و آب به خوبی رد نمی شود .
همکاران ما تلاش می کنند که پاسخگوی احتیاجات شما در همه شبانه روز در منزل شما سروران باشند . کافی است در هر قسمتی از سطح شهر تهران با تامکا تماس حاصل نمایید تا بتوانیم در اسرع وقت خدمات و سرویس مناسب را ولنجک ارایه کنیم . پرسنل ما بسیار با مهارت و فنی می باشند به همین خاطر به شما اطمینان خواهیم داد که هدف ما جلب نظر مساعد شماست .

آیا امکانی وجود دارد که هیچ وقت نیازی به خدمات لوله بازکنی پیدا نکنیم ؟ در برخی اصلا امکان ندارد اما در صورتی که کاربری ملک مسکونی است می توانید با رعایت چند نکته می توانیم جلوی انسداد لوله را گرفت و دیگر نیازی به لوله بازکنی پیدا نکنیم
هنگام گرفتگی مجرای فاضلاب چه کاری را می بایست انجام داد ؟ در صورتی که شما از کسانی هستید که با گرفتگی لوله ولنجک درگیر می شوید می بایست چند نکته را برای پیشگیری از گرفتگی مجرای فاضلاب در نظر بگیرید و تمام این موارد را کاملا مراعات کنید تا اینگونه شاهد مسدود شدن زودهنگام لوله های منزل خود نباشید حتی الامکان از توری های موجود در بازار تهیه کنید ودر دهانه لوله های خود قرار دهید و سعی کنید اکثر مواقع از درپوش مناسب بکار بگیرید و هر چند وقت یکبار نیز امتحان کنیم که اشیا خیلی بزرگ توان گذر از توری و درپوش مجازی فاضلاب را نداشته باشید . پس از شستشو مکان هایی نظیر آشپزخانه ، حیاط و پارکینگ و یا … که دارای ذرات درشت می باشند کوشش نماییم از ورود اشیا و یا سنگ ریزه ها و یا … جلوگیری کنید و پس از پایان نیز چند دقیقه آب را داخل مجرای فاضلاب قرار بدهید و یا اینکه آب را در داخل ظرفی پر کرده و به درون ظرفی پر نمایید این کار باعث این می شود که در بین لوله در صورتی که موادی هم جمع شده باشد تا حدود زیادی جهت هدایت آنها مفید باشد

چرا لوله بازکنی تامکا

 

  • تامکا کارآمد ترین اکیپ لوله بازکنی ولنجک

 

  • لوله بازکنی تامکا، ولنجک همراه با مناسب ترین هزینه و کیفیت مناسب

 

  • لوله بازکنی همراه ماشین آلات مجهز در ولنجک

 

  • داشتن رضایت مشتری از اولویت های ویژه ولنجک هست

دلیل مسدود شدن لوله ها :
بیشتر اوقات راه آب دستشویی و یا ظرفشویی به مرور زمان گرفته می شود و آب خوب رد نمی شود .
هر چند وقت باید توسط سیفون تلمبه بزنید . یا از مواد بازکننده مثل اسید استفاده نمایید تا راه آب باز بشود ولی اشکال اینجاست که استفاده از این مواد ممکن است باعث اشکال بشوند به این دلیل اسید لوله ها رو می خورند و یا سوراخ می کنن .
کافیست تا لوله پساب کمی کهنه باشند یا مقداری دچار پوسیدگی کمی باشه تا با ریختن این مواد،مجرا آسیب ببیند و حادثه به بار بیاید .

لوله بازکنی ولنجک

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *