لوله بازکنی پیروزی

در هنگامی که رد شدن آب به سختی و خیلی آرام می شود با پمپ کردن معمولی به روش زیر می توانیم لوله را باز کرد :
۱-انجام کار به این طریق است که آب را در ابتدا در کاسه دستشویی و یا کفشویی بازی کنیم و سپس پمپ را با فشار زیاد در آن محل قرار می دهیم نیروی وارده موجب متراکم کردن لاستیک پمپ به داخل سیفون می گردد و در نتیجه انسداد مجرا مرتفع می شود .
۲- متراکم کردن هوا :
در صورتی که به دلیل بودن شئ خارجی یا سفت شدن لجن باشد بایستی مجرا را توسط متراکم کردن باد باز کرد این وسیله تانکی دارد که با تلمبه نمودن هوا درون آن جمع می شود و عقربه با حرکت روی صحفه مدرج میزان فشردگی هوا را نمایش می دهد .
با حفظ دقیق و مطمئن دستگاه به صورتی که مخاطره لگد زدن و اتفاق بوجود نیاید دسته دستگاه را خواهیم کشید و کار پمپ شدن با تولید صدای شدیدی انجام خواهد شد و مجرا سریعا باز می گردد .
در صورت لزوم کار کمپرس هوا با وسیله را چند مرتبه انجام می دهیم تا مجرا مسدود شده بازگشایی شود .
یکی دیگر از راه کار این می باشد که با ریختن آب به درون لوله ها و مشاهده عبور سریع ، باز شدن مجرا امتحان می گردد فنر زنی در صورتیکه به روش تراکم نمودن هوا نمی توانیم مجرا را باز نماییم ، روش فنر زنی را به کار می گیریم اگر مسافت محل گرفتگی با سیفون خیلی است کار فنر زدن با دستگاه مخصوصی انجام می گیرد این وسیله نیاز به انرژی الکتریکی دارد .
اگر روش قبل جواب گو خوبی نباشد و باز نشود از روش کمپرس هوا نتوانیم لوله را باز کنیم فنر زنی را انجام می دهیم قسمت نوک فنر تقریبا ۱۰۰ میلیمتر تز و مستقیم و از جنس مقاوم است قسمت اولیه پیچ ها مخروطی شکل در فنر ، باعث حرکت اشیا به سمت جلو می شود . عملکرد این وسیله با صدای وزوز و با چرخیدن فنر و بازی کردن آن به سمت جلو انسداد را باز خواهد کرد .
در اینجا با روان کردن آب با حجم زیاد و عبور پرسرعت آن ، عمل انجام شده را امتحان می کنیم . امروزه ما از ماشین آلات لوله بازکن مدرن که به سرعت عملیات را انجام می دهند و به شکل های متفاوت است ، استفاده می شود .
ممکن است این پرسش برای شما باشد که مادر چه زمان هایی از روز را در خدمت شما هم هم میهنان عزیز باشیم و چه مدت زمان احتیاج است تا ما در منزل شما حاضر به انجام وظیفه بشویم ؟
ما تامکا به صورت شبانه روزی در کنار شما سروران آماده ارایه خدمات پیروزی هستیم و هر زمانی که شما مناسب بدانید آمادگی خدمت رسانی را به شما بزرگواران را داریم
ممکن است شما پرسش های متعددی را از ما داشته باشید که آیا چاه مجددا پر می شود ؟ اگر در دیواره ها و کف آن لجن و لایه های لجن به وجود آمده باشد دوباره پر خواهد شد ؟
ما در موقع تخلیه چاه تمامی موارد را بررسی خواهیم کرد و اگر که نیازی بود که لایروبی و یا کف تراشی بشه حتما به شما مشاوره خواهیم داد شما خواهید توانست برای کسب بیشتر و گرفتن مشاوره در هر مورد با ما تماس بگیرید
در مواردی که کشش آب به سختی و خیلی به کندی می شود با پمپ کردن ساده به روش زیر می توان لوله را باز نمود :
۱-انجام کار به این طریق است که آب را اول در کاسه دستشویی و یا کفشویی بازی کنیم و بعد از آن پمپ را با فشار مضاعف در آن محل قرار می دهیم فشار سبب تراکم لاستیک پمپ به داخل سیفون می شود و در نتیجه گرفتگی مجرا بر طرف می شود .
۲- تراکم هوا :
اگر به علت وجود شئ بیرونی یا سخت شدن فضولات باشد بایستی لوله را توسط تراکم هوا باز کرد این وسیله تانکی دارد که با تلمبه نمودن هوا درون آن جمع می شود و نشانگر با حرکت روی صحفه مدرج مقدار فشردگی هوا را نشان می دهد .
با نگهداری دقیق و مطمئن دستگاه به صورتی که خطر لگد زدن و سانحه پدید نیاید دسته دستگاه را می کشیم و کار پمپ کردن با تولید صدای شدیدی انجام خواهد شد و لوله سریعا باز می گردد .
در صورت لزوم کار متراکم کردن هوا با وسیله را چند بار انجام می دهیم تا مجرا گرفته شده باز شود .
یکی دیگر از راه کار این است که با روان آب به داخل لوله ها و مشاهده کشش سریع ، باز شدن مجرا امتحان می شود فنر زدن در صورتیکه به روش تراکم کردن هوا نتوانیم مجرا را بازگشایی کنیم ، روش فنر زنی را به کار می گیریم در صورت فاصله مکان گرفتگی با سیفون خیلی باشد عمل فنر زنی با وسیله خاصی انجام می گیرد این وسیله نیاز به انرژی الکتریکی دارد .
در صورتی که کارهای پیشین جواب گو مناسبی نباشد و باز نشود از روش کمپرس هوا نتوانیم لوله را باز نماییم روش فنر زنی را انجام می دهیم قسمت نوک فنر تقریبا ۱۰۰ میلیمتر تز و مستقیم و از جنس مقاوم است قسمت اولیه پیچ ها مخروطی شکل در فنر ، باعث حرکت اجسام به جلو می شود . کار این وسیله با صدای وزوز و با چرخش فنر و حرکت آن به سمت جلو گرفتگی را باز خواهد کرد .
در این حال با ریختن آب با حجم زیاد و عبور سریع آن ، عمل انجام شده را آزمایش می کنیم . امروزه ما از ماشین آلات لوله بازکن مدرن که به سرعت کار را انجام می دهند و به فرم های متفاوت است ، استفاده می شود .

به چه دلیل لوله بازکنی تامکا

 

 

  • لوله بازکنی تامکا، پیروزی همراه با مناسب ترین هزینه و کیفیت مناسب

 

  • لوله بازکنی همراه با امکانات مجهز در پیروزی

 

  • داشتن رضایت مشتری از موارد ویژه پیروزی است

مزیت لوله بازکنی تامکا

 

  • تامکا بزرگترین موسسه لوله بازکنی پیروزی

 

  • لوله بازکنی تامکا، پیروزی همراه بهترین قیمت و کیفیت برتر

 

  • لوله بازکنی با امکانات استاندارد در پیروزی

 

  • دارا بودن رضایت مشتری از اولویت های پر اهمیت پیروزی است

دلیل انسداد لوله ها :
بیشتر اوقات راه آب دستشویی و یا ظرفشویی به مرور زمان گرفته خواهد شد و آب به راحتی عبور نمی کند .
هر چند وقت باید توسط سیفون تلمبه بکنید . یا از مواد بازکننده مانند اسید استفاده کنید تا راه آب باز بشود ولی ایراد اینجاست که این مواد امکان دارد باعث ایراد بشوند زیرا مواد شیمیایی جدار لوله ها رو می خورند و یا دچار پوسیدگی می کنن .
کافیه تا لوله پساب مقداری قدیمی باشند یا کمی دچار پوسیدگی کمی باشه تا با تماس این مواد،لوله آسیب ببیند و فاجعه به بار بیاید .

لوله بازکنی پیروزی

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *