لوله بازکنی ۱۷ شهریور

اکثر اوقات مجرای پساب ظرفشویی یا دستشویی به تدریج گرفته می شود و آب خوب رد نمی شود .
پرسنل ما کوشش می کنند که پاسخگوی نیاز شما در تمام شبانه روز در منازل شما سروران باشند . کافی است در هر قسمتی از شهر تهران با تامکا تماس حاصل نمایید تا بتوانیم در سریع ترین زمان خدمات و سرویس خوب را ۱۷ شهریور عرضه کنیم . همکاران ما خیلی با مهارت و فنی هستند به همین خاطر به شما اطمینان می دهیم که هدف ما جلب نظر مثبت شماست .
اول به شواهد پرشدن شده چاه بیان می کنیم سرریز شدن چاه نشانه های زیادی را دارا می باشد که ممکن است یک روز با آن مواجه بشیم و در این مقال بهدلایل و نشانه های آن بررسی می کنیم :
۱-چاه چه مدت است که تخلیه نشده است ؟
۲-به تازگی آیا بوی بد فاضلاب در ساختمان وجود دارد ؟
۳-آیا گرفتگی توالت پدید آمد ؟
۴-آیا حشرات وجودشان بیشتر مشاهده می گردد ؟
۵-آیا شکستگی یا تو رفتگی در دور چاه رخ داده ؟
این علایمی است که می تواند به شما بگوید که پساب شما پر شده و یا می خواهد پر شود که بایستی سریعا نسبت به آن اقدام نمایید . بایستی گفت که چاه پساب در طی سال ها متوالی و با گذشت زمان چاه با فرسودگی روبرو می شود . چاه فاضلاب بهتر می باشد هر چند سال بازدید بشود . تا از حوادث قابل پیشگیری جلوگیری نماییم .
علت بوی نامطبوع که گاهی ممکن است از چاه دستشویی استشمام شود این است که پس از گذشت زمانی میکرو ارگانیسم ها بی هوازی موجود در چاه اقدام به تجزیه آن می کنند و در نتیجه این فرآیند ، گازهایی مثل آمونیاک ، متان و هیدروژن سولفوره تولید می شوند . این گازها کم کم از چاه بالا می آیند و بوهای نامطبوعی در محیط سرویس بهداشتی پخش می کنند در صورتی که اگر مانعی در سرویس بهداشتی نباشد این گازهای نامطبوع به سادگی باعث بدبو شدن فضا می شوند .
باز نمودن لوله های محکم با ابزار روز بدون خرابی و یا قیمت ارزان . رسوب گیری جرم گیری درون مجرا ها تا طول ۵۰ متر با فنر و کمپرس هوا رفع نمودن نم و رطوبت رفع کردن چکه سقف بدون تخریب توسط مواد خاص و توسط پرسنل پر تجربه ما .
لوله بازکنی لوله های اصلی آپارتمان ها و لوله های منهول ها با دستگاه بزرگ لوله بازکنی و توسط فنر دور ۶۳ تمیز کردن درون لوله و منهول با فشار زیاد آب و تراکم هوا و شستشوی داخل لوله با ماشین واتر جت رفع عیب توالت فرنگی و مرمت به صورت کلی و جزئی ، تبدیل دستشویی سنتی به فرنگی و یا تبدیل توالت فرنگی به دستشویی ایرانی
مشخص کردن ترکیدن لوله آب و فاضلاب تخلیه چاه توسط ماشین های بزرگ و متوسط رسوب گیری توسط نیروی انسانی ، کندن چاه آب و پساب با کمترین آسیب ، لوله کشی فاضلاب و گذاشتن خروجی هوای داخل چاه به خارج از ساختمان برای اینکه گاز درون چاه مناسبتر خارج گردد معمولا لوله را تا بالای خانه ادامه می دهیم و یا بعضی مواقع همان لوله که راه آب طبقه بالا ساختمان ادامه دارد استفاده می نماییم مجرای فاضلابی که از پشت بام به سمت چاه هدایت بشود عمدتا به خاطر نبود توری زودتر کیپ می شود و برای اینکه موقع بارندگی با این مورد مواجه نشیم بهتر است که قبل از شروع فصل بارش باران همه مسیر با ابزار لوله بازکنی بازدید شود .

لوله بازکنی در ۱۷ شهریور ، به صورت ۲۴ ساعته رفع کردن انسداد سیفون ، رفع گرفتگی توالت با قیمت کمتر فوری در کمترین زمان علت انسداد شتر گلو و مجرا فاضلاب ها در آپارتمان های نو و قدیمی .
علت گرفتن سیفون در ساختمان های جدید معمولا ریخته شدن آشغال و یا ماسه و خاک داخل مجرا پساب می باشد .
دلیل دیگر از علت ها گرفتگی لوله فاضلاب ها در خانه های جدید افتادن اشیا پلاستیکی ، توپ و یا اسباب بازی بچه ها در درون مجرا است عمده ترین دلیل گرفتگی لوله و سیفون در منازل کهنه نبود شیب استاندارد است ، از علل دیگر می توان به این موارد اشاره کرد لوله کشی غیر استاندارد ریخته شدن روغن اضافی خوراک غذایی در درون سینک ، ته مانده غذایی که در درون ظرفشویی می ریزیم کولک لباس ها باقی ماندن جرم در داخل مجرا و … می باشد .
مناسبترین روش های لوله بازکنی و رفع نمودن گرفتگی سیفون و توالت در ۱۷ شهریور
بازکردن شتر گلو توالت فرنگی توسط پمپ متراکم کننده هوا و بدون استفاده از فنر .
جهت باز کردن سیفون توالت فرنگی بیشتر از کمپرس هوا استفاده می گردد زیرا فنر زدن به توالت فرنگی ممکن است که سیاهی فنر به درون سیفون بچسبد و رنگ کاسه را کدر کند .
لوله بازکنی با فنرهای طویل و کوتاه برطرف نمودن انسداد توسط ابزار سه نظام با فنرهای فولادی و فنرهای ساده .

دلیل گرفتگی لوله ها :
بیشتر اوقات راه آب دستشویی و یا ظرفشویی با گذشت زمان گرفته می شود و آب خوب رد نمی شود .
هر از گاهی باید توسط سیفون تلمبه بکنید . یا از مواد لوله بازکن مانند اسید استفاده کنید تا راه آب باز شود ولی ایراد اینجاست که این مواد ممکن است باعث اشکال شوند به این دلیل مواد اسیدی لوله ها رو دچار خوردگی می کنند و یا سوراخ می کنن .
کافیه تا لوله آبریز مقداری قدیمی باشند یا کمی دچار پوسیدگی کمی باشه تا با تماس این مواد،مجرا آسیب ببیند و حادثه به بار بیاید .

اول به شواهد پرشدن شده چاه بیان می کنیم سرریز شدن چاه نشانه های متعددی را دارد که امکان دارد ناگهانی با آن برخورد کنیم و در این مقال بهدلایل و نشانه های آن اشاره می کنیم :
۱-چاه چه مدت است که تخلیه نگردیده است ؟
۲-اخیرا آیا بوی نامطبوع فاضلاب در ساختمان وجود دارد ؟
۳-آیا گرفتگی توالت پیش آمد ؟
۴-آیا حشرات وجودشان زیادتر مشاهده می گردد ؟
۵-آیا شکستگی یا تو رفتگی در دور چاه رخ داده ؟
این نشانه های است که می تواند به شما بگوید که پساب شما پر شده و یا می خواهد پر شود که بایستی سریعا نسبت به آن توجه نمایید . بایستی گفت که چاه پساب در طی سال ها متوالی و با گذشت زمان چاه با فرسودگی مواجه می شود . چاه پساب بهتر است هر چند سال بازدید بشود . تا از حوادث قابل پیشگیری جلوگیری نماییم .
علت بوی نامطلوب که گاهی امکان دارد از چاه توالت به مشام برسد این است که پس از گذشت روزهایی ارگانیسم ها بی هوازی موجود در چاه شروع به تجزیه آن می کنند و در نتیجه این فرآیند ، گازهایی مانند آمونیاک ، متان و هیدروژن سولفوره پدید می آیند . این گازها به آرامی از چاه بالا می آیند و بوهای نامطبوعی در فضای توالت پخش می کنند در صورتی که اگر مانعی در سرویس بهداشتی وجود نداشته باشد این گازهای بدبو به سادگی باعث بدبو شدن فضا می شوند .

لوله بازکنی ۱۷ شهریور

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *